My Camp Usa 0

My Camp USA

Uzun ve yorucu bir yılın ardından Amerika’ya gidip hem dilinizi geliştirip hemde iyi bir tatili hak ettiğinizi düşünüyorsanız  My Camp USA tam size gore bir program. Bu programa ortalama 900-1200 dolar arası bir ücret ödersiniz. Programın içine sizing uçak biletleriniz , kamp boyunca konaklamalarınız, Hava alanı transferleri ( bazı kamplar bunu sağlamıyor.) Kamplar genel olarak göl kenarlarında ve doğa ile iç içe oluyor. Her kampta genel olarak 1 ya da 2 Türk oluyor buda ingilizce gelişimimiz açısından oldukça iyi bir şans.

Kamplarda ne gibi işler sizleri bekliyor olacak ?

Kamplarda genel olarak ingilizce seviyenize gore işler belirleniyor. Arka planda mutfak işleri , Kamp içi temizlik işleri , yemeklerin servisi , öğrencilerle ilgilenme gibi işler sizleri bekliyor olacak.

Kamp boyunca çalışma saatleriniz sabit bir şekilde oluyor ve kamp  sonralarında yakın çevreleri gezebiliyorsunuz. Kamp bitiminde ise 900-1500 dolar para kazanıyorsunuz.

Kamp boyunca nasıl gezebilecegim ?

My camp USA programında zaten çalışma süreleri 8-9 hafta ile sınırlanrılmıştır. Kamp boyunca off günlerinizde kampta tanıştığınız arkadaşlarınız ile yakın çevreleri rahatlıkla gezebilirsiniz. Kampın bitiminden sonra ise devreye interrailamerica giriyor ve size oralardan alıp ister 20 ister 35 gün Amerikayı gezdiriyor. Rotanızı tamamen siz belitliyorsunuz.

Katılım şartları ne peki ?

En az lise mezunu olmak ve 18-37 yaşlarında olmak. Belirtilen işlerde az çok deneyimli olmak.En gec haziran sonuna kadar Amerika’ya gidebiliyor olmak sartlarin baslicalaridir.

http://interrailamerica.com/camp-america/

https://www.facebook.com/interRailAmerica

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe