Lufthansa, Bağlantılı Uçuşlar için Transfer Tedarikçisi Olarak Holiday Taxis’i Seçti 0

Holiday Taxis, Lufthansa’nın bağlantılı uçuşları arasında bekleme süresi uzun olanlar ve bekleme süresini geçirdikleri kenti gezme fırsatı arayanlar için transfer sağlayan bir unsur olacak.

Alman Lufthansa Group, başlangıçta ABD, Arjantin ve Brezilya’daki seçilmiş seyahat acenteleri aracılığıyla sunulacak DealBroker hizmeti Traveling Connect’in de lansman ortağı.

Holiday Taxis Group CEO’su Ian Coyle; “Bu harika yeniliğin, piyasadaki gerçek bir boşluğu ele aldığına inandığımız Lufthansa ile çalışan acentelere müthiş seçenekler sunarak müşterilerini memnun etme şansı veren Travel Connect | Dealbroker ekibi tarafından destekleme fırsatının bize verilmesinden dolayı mutluluk duyuyoruz.

“Çözümlerimizin esnekliği ve geniş ürün yelpazesi bu çığır açan çözümle mükemmel bir uyum sağladı” dedi.

Traveling Connect | DealBroker Genel Müdürü Marcel Wientjen şunları söyledi: “Artık, dünyanın dört bir yanındaki pek çok havayolu şirketi, yolcularının bir ya da iki gün boyunca otel konaklamaları için mola hizmeti sunuyor.

“Hizmetimizle tamamen farklı bir şey sunacağız, uzun bir yolculuk yapan ve havaalanında takılıp kalmak istemeyen yolcuları hedefleyeceğiz“ dedi.

Lufthansa Amerika Kıtası Havayolu satış başkan yardımcılığı Tamur Goudarzi Pour ise; “Müşterilerimize hitap etmek ve onlara birinci sınıf ve unutulmaz deneyimler sunmak için sürekli yeni yollar arıyoruz.

Travelling Connect | DealBroker ortaklığı, Lufthansa’nın yolcularına, kendi uçuşlarını bekleyecekleri zaman içerisinde, bulundukları şehrin bir kısmını keşfetme seçeneği sunarak unutulmaz seyahat deneyimlerine olan bağlılığını güzel bir şekilde yansıtıyor” diyerek ekledi.

Bu hizmet artık sadece eXperts, Lufthansa Group B2B platformu ile sağlanabiliyor. Bu platform sadece yolcuların kalış süresine göre mevcut olan deneyimleri gösterecek.

Müşteri rezervasyon gerçekleştirdikten sonra, havalimanından alınacak, tur varış yerine bırakılacak ve bir sonraki uçuşunu yakalamak için uygun zamanda havaalanına geri dönecek.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.