Stansted ve Kiwi.com, Havaalanında Sanal Transfer için Anlaştılar 0

Kiwi.com, müşterilerin resmi anlaşmaları olmayan taşıyıcılardan uçuşları eşleştirmelerini sağlayan “sanal transfer” teknolojisine öncülük ediyor.

Firma, “teknoloji harikası ” bu teknolojisi sayesinde Stansted’e “havacılık endüstrisindeki transfer trafiğini dağıtmayı ve devrim yaratmayı amaçladığını” söyledi.

Yeni “sanal transfer” inisiyatifi için havaalanı, havaalanında çalışan tam hizmetli ve düşük maliyetli havayolu şirketlerinin yolcularına “hızlı, rahat ve sorunsuz transferler” sağlamak için Kiwi.com ile birlikte çalışacak.

Kiwi.com, transfer ürününün şu anda piyasada mevcut olan diğer interline veya self-connect ürünlerden farklı olacağını söyledi.

Mevcut düzenlemelerden farklı olarak, yolcular, check-in salonunda, tranfer terminalinde bulunmak zorunda kalmayacak veya her uçuş için bagajlarını tekrar kontrol ettirmek zorunda kalmayacaktır.

Kiwi.com, karmaşık havayolu sözleşmeleri, sistem entegrasyonu ve düşük maliyetli taşıyıcı ağlara bağlantı gibi eski sorunları ortadan kaldırarak teknolojinin havayolları için basitleştireceğini iddia ediyor.

Kiwi.com algoritmaları, 185’ten fazla ülkeden gelen yolcuların Stansted üzerinden seyahat için hem tam hizmet hem de düşük maliyetli havayolu şirketlerinden 2.500’den fazla benzersiz uçuş kombinasyonunu satın almalarını sağlayacak.

Kiwi.com Ana İş Geliştirme Sorumlusu Zdenek Komenda; “Londra’nın ana havaalanlarından Stansted Havalimanı ile ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu transfer ürününün hem yolculara hem de tüm bu hizmetlerden faydalanan tüm tam hizmet ve düşük maliyetli hava yollarına faydalanmasına yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Sanal transfer” modelimizin küresel çapta büyümesi kesintisiz seyahat imkanı sağlıyor, hem kullanıcılar hem de tedarikçiler için seyahati daha iyi hale getirmeyi taahhüt ediyoruz” dedi.

Londra Stansted Havaalanı Baş Ticari Sorumlusu Aboudy Nasser; “Londra Stansted’teki vizyonumuz yeni nesil yolculuklara öncülük etmektir.

“Şu anda her zamankinden daha fazla yolcuya hizmet veriyor ve küresel çapta 200 destinasyona uçuyoruz ve Londra’nın en hızlı büyüyen havaalanı olarak bu yükseliş trendinin devam etmesini bekliyoruz. Bu yüzden havalimanı deneyimini dönüştürmek için 600 milyon Sterlinlik yatırım yapıyoruz ve yılda 43 milyona hizmet ettiğimiz yolcu sayısını artırmak için izin başvurusunda bulunduk.

Kiwi.com ortaklarımızla yakın işbirliği içinde, mevcut model ve havaalanı destekli self-connect modelinin faydalarını doğal dezavantajları olmadan sunan devrim niteliğinde bir transfer ürünü geliştiriyoruz. Bu, hem havayolu şirketleri hem de yolcuları için bir kazan kazan durumu ” dedi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.