Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nakit puan kazanma siteleri, alışveriş yapanlar için uzun zamandır çevrimiçi ürünleri geleneksel olmayan bir şekilde satın alarak kazanç elde etmelerinin bir yolu oldu.

İndirim programları, perakendecilerin web sitelerine yönlendirme yaparak para kazanıyor, daha sonra bu kazancın bir kısmını tüketici ile paylaşıyor. Yeni site RebateMango, müşterilerine tipik indirim dışında faydalar sunarak kendisini farklı kılmayı hedefliyor.

Sunulan geleneksel olmayan indirimlerden biri, belirli perakendeciler için sadakat programı puanları ve müşterilerin bunları seçtikleri ürünlerde indirim için kullanmalarına olanak sağlıyor.

Site ayrıca, tüketiciye, ürüne olan ilgisini göz önünde bulundurarak havayolu milleri de sunuyor. Kurucu Paul Koh bu durumu şöyle açıklıyor: “Her sık uçanlar programı milyonlarca üyeye sahip ve mil kazanma konusunda daha fazla yöntem sunarak kazançlarını daha hızlı elde etmelerine olanak sağlamak istedik.”

Tüketiciler için en yararlı ve değerli olan ve bunları kendi programına entegre eden teklif türlerini bulundurarak, RebateMango, müşterilerinin siteye katılmalarını sağlamayı ve pazarda rekabet avantajı elde etmeyi umuyor.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz