Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Mandarin Oriental, Instagram Paylaşımları için Konuklara Ders Veriyor.

Milano'daki Otel, marka için orijinal içerik oluşturulmasına yardımcı olmak üzere konuklarına dört saat süren bir şehir turu ve bir profesyonel ile kişisel fotoğraf dersleri içeren bir paket sunuyor.

Sosyal medya, insanların yaşamlarının ayrılmaz bir parçası olarak yerini korurken pek çoğu, fotoğraflarının kalitesini nasıl geliştirebilecekleri, profillerini nasıl daha ilginç hale getirebilecekleri ve hatta nasıl takipçi kazanabilecekleri hakkında daha fazla şey öğrenmek istiyorlar.

Mandarin Oriental Milano, sosyal medyada süperstar olmaya can atanlara “Be an Influencer for a Day” isimli paketi sunuyor.

Pakete otelde bir suit oda, tam kahvaltı ve tanınmış bir influencer olan Eleonora Carisi’den sosyal medya dersleri dahil. Buna ek olarak, konuklar ayrıca dünyadaki en instagramlık yer olan İtalya’nın moda başkenti Milano’da dört saatlik özel bir turun da tadını çıkarabilirler. Üstelik, turistlerin en iyi fotoğrafları çekmelerine yardımcı olacak profesyonel bir fotoğrafçı da olacak.

Mandarin Oriental gibi oteller tanıtım için sosyal medyaya güveniyor. Bu nedenle, bu eşsiz teklif, hem sosyal medyaya eğilimli müşterilere yönelik cazibeyi artırmayı hem de kuruluş için yararlı orijinal marka içeriği oluşturmayı hedefliyor.

Gecelik 3,100 EUR tutarıyla paketin maliyeti yüksek iken otel, lüks bir yaşam tarzı sunumuyla ilgilenen bir müşteri tabanına ulaşmaya çalışıyor. Paket, Mayıs 2019’un sonuna kadar rezerve edilebilir.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.