Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Hiç Hesapta Olmayan Tatiller için SuggesTrip

Yurt dışı tatillerine en hesaplı bütçe ile hangi tarihlerde gidilebileceğini, direkt uçuş ve merkezi otel seçenekleriyle keşfedebileceğimiz bir girişim olarak karşımıza çıkan suggestrip.com ile tüm sonuçlara saatlerce araştırma yapmadan, birkaç saniye içerisinde, aynı sayfada ulaşabiliyorsunuz.

2015 yılı Nisan ayında Ümit Türk, Hasan Ali Yüce ve Hakan Özcan tarafından yayına alınan site basit arayüzü sayesinde bir kaç tıkla, en renkli şehirler ve en eğlenceli festivaller için milyonlarca uçuş, otel ve tarih kombinasyonu arasından en hesaplı olanları bulup öneri olarak sunuyor. Önerilen uçuş ve konaklama fırsatlarını da Expedia ve Skyscanner üzerinden rezervasyon yapıp Tripadvisor üzerinden de yorumları inceleyebilmekteyiz.

Suggestrip

SuggesTrip‘in kurucusu Hakan Özcan, “Tamamen ücretsiz hizmet veren suggestrip.com, herhangi bir kullanıcı adı, kredi kartı vs. bilgisine de ihtiyaç duymuyor. En uygun seçenekleri hızlıca listeleyerek tatilseverlere gezip görebilecekleri yerleri planlamaları için daha fazla vakit ayırma imkanı tanıyan platform, eklenecek yepyeni özelliklerle tatil planlama işini kullanıcıları için kolaylaştırmaya devam edecek.” olarak sistemi açıklıyor.

Tatil için yurt dışını düşünüyorsanız veya masraflı olur diye düşünmekten çekiniyorsanız mutlaka bir göz atın.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Gokhan ERDOGAN tarafından yazılmıştır

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2500 posts

1 Yorum

Bir yanıt bırak
  1. Uçak ve otel için tüm sonuçları bir arada görmek gerçekten zamandan kazandırır, fiyatlar da oldukça cazip. Yer ve zaman seçimi konusunda da esnetilebilirse güzel olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.