Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dünyanın en popüler turistik destinasyonlarından olan ışık şehrinde çok fazla eşsiz konaklama seçeneği mevcut; fakat tarihsel önemi bulunan Sen Nehri üzerinde yeni açılan OFF Hotel en ilginç otel olabilir.

Ünlü Notre Dame katedralinden birkaç adım uzaklıkta bulunan bu yüzer otel, sıradan bir şekilde kaçamak yapabileceğiniz bir otel değil. Nehrin sol kıyısına konumlanan ve Austerlitz istasyonunun yakınında bulunan OFF, Paris’in merkezinde bulunuyor ve modern mimarisi ve çok kültürlü nüfusuyla bilinen enerjik bir bölgede yer alıyor.

Otel, turistik çekiciliği olan bir bölgede türünün ilk örneği, şimdiye kadar da müşteriler tarafından oldukça iyi bir şekilde benimsenmiş. 54 odası ve 4 suiti ile fiyatlar gecelik yaklaşık 175 dolardan 492 dolara kadar değişiyor. OFF Hotel, aşkın şehrini klas bir şekilde ziyaret etmenin iyi bir yolu olabilir.

Otelin içi şık ve sade bir şekilde modern olarak dekore edilmiş, güneşin ünlü nehrin suların üzerindeki yansımasını taklit eden park güneş renkleri kullanılmış. Sunset Suiti ise özellikle tamamen turuncu olarak dizayn edilmiş; hatta küvet, perdeler ve yatak dahi turuncu renklerde.

Ama, Bir yüzer otelde birazcık ıslanmadan zaman geçirmenin ne anlamı var? Açık hava özelliklerine bakıldığında, bir dalış havuzu, bar ve güneşlenme terası bulunuyor ve hepsi de panoramik nehir manzaralı.

Peki, yüzer oteller gelecekte popüler olabilecek mi?

Kapak Görseli: Off Paris Seine

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz