Eurail, Sosyal Yemek Uygulaması VizEat ile Ortak Oldu 0

Eurail.com, sosyal yemek alanında Avrupa’da lider olan VizEat ile gezginlere seyahatleri boyunca daha fazla yerel deneyim sağlamak amacıyla ortaklık kurdu.

VizEat Avrupa’nın en büyük Sosyal Yemek Ağı, otantik mutfak deneyimleri sağlamak için gezginler ve yerel ev sahipleri arasında bağlantı kuruyor.

Dünyanın her yerinden gezginler ve yerel insanlar, platformu, otantik yemekleri keşfetmek ve paylaşmak, yemek deneyimleri yaşamak, örneğin yerel ev sahipleriyle akşam yemeği, yemek pişirme dersleri, yemek turları ve daha fazlası için kullanıyorlar.

Eurail ile seyahat etmek ya da interrail geçişleri Avrupa’nın çeşitliliğini keşfetmek ve farklı kültürlerle bağlantı kurmak için çok iyi bir yöntem.

Tek bir tren ile 30’ a kadar Avrupa ülkesini ziyaret edebilirsiniz.

Eurail.com CEO’su Brenda van Leeuwen; “VizEat ile işbirliğimizi açıklamaktan memnuniyet duyuyorum. İnsanların Avrupa’ya Eurail ya da interrail ile seyahat etmeleri onlara eşsiz bir hayat deneyimi sağlıyor.

Müşterilerimize unutulmayacak bir şeyler sunmak istiyoruz ve onlara yardımcı olmanın ötesinde Avrupa’nın en iyilerini görmeleri için doğru tren yolunu seçmelerine olanak tanıyoruz. VizEat, müşterilerimize sunduğumuz eşsiz deneyimin iyi bir örneği” dedi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe