Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Bu Tatil Videosu Çok Konuşulur

İç turizmi canlandırma ve vatandaşlara avantajlı ödeme imkanını amaçlayan, ayrıca ülkeye gelen yabancı turistlerin daha uygun ödeme koşullarıyla seyahat ettiklerine dair yaygın algıyı değiştirmeyi hedefleyen ”Erken Rezervasyon Kampanyası” tüm hızıyla devam ediyor.

Kampanyadan yararlananlar, tur paketlerinde yüzde 35-40 oranında indirim kazanırken, işbirliği yapan bankaların kredi kartları ile ödeme yaptıklarında ise taksitlerin ötelenmesi imkanına sahip olabiliyor. Erken rezervasyon yaptıranlara ayrıca, havayolu uçuşlarında indirim imkanı ve seyahatlerin sigortalanması gibi avantajlar da sağlanıyor.

Sektörde fark yaratmaya hazırlanan tatil.com’un bu eğlenceli kampanyayla gerçekleştirmek istediği bir başka hedefi de; erken rezervasyon yaptırmayanların tatil planlarının nasıl suya düştüğünü eğlenceli bir dille resmederken, büyük bir prodüksiyon, sektör için yepyeni ve canlı bir anlatımla alışılagelmiş tatil reklamlarının sıradanlığını bozmaktı.  Firmanın mükemmel hazırlanmış “erken rezervasyon” viral videosunu izlemeyenler aşağıdan izleyebilirler.

Bu yaz halaya mı gitmek istersiniz havuza mı?

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Gokhan ERDOGAN tarafından yazılmıştır

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2288 posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir