Seyahat Tutkunları için En İdeal Akıllı Telefon 0

Seyahat ederken her türlü koşula hazırlıklı olan, şehirleri tanıyan, gezdiğiniz yerleri ve anılarınızı ölümsüzleştirecek olan bir akıllı telefon.

Gezmeye, keşfetmeye, eğlenmeye ve maceraya hazır mısınız? Sony XperiaTM Z1 seyahatlerinizde bir akıllı telefondan beklediklerinizin ötesini sunarak yolculuğunuza farklı bir boyut katacak. Gittiğiniz yerlerde hayatınızı kolaylaştıracak muhteşem bir seyahat deneyimi yaşamanızı sağlayacak son teknolojilerin hepsi Sony XperiaTM Z1’de. Üstelik suya, darbeye ve toza dayanıklılığıyla seyahatin zorlayıcı koşullarında bile size eşlik edecek kadar güçlü.

Info-Eye ile şehre tamamen hakim olun

Artık yurtdışında gittiğiniz yerdeki yapılar hakkında anında bilgi alabilecek, etraftaki en iyi restoranları hemen öğrenebileceksiniz. XperiaTM Z1 ile fotoğrafını çektiğiniz simgesel yapılarla ilgili her türlü bilgiye Info-Eye teknolojisi sayesinde zahmetsizce ulaşabilir, bulunduğunuz yerin civarındaki tüm mekanlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

1388484019_sonyxperiaz1.jpg

Gittiğiniz yeri sevdiklerinizle canlı paylaşın

Sevdikleriniz her zaman yanınızda olamayabilir ama yaşadığınız muhteşem anları onlarla canlı olarak paylaşmak elinizde! Xperia Z1’in içinde yer alan Social Live ile çektiğiniz videoları canlı olarak Facebook’ta paylaşabilir, Facebook arkadaşlarınızdan gelen yorumları anında görebilirsiniz. Böylece ne kadar uzakta olursa olsun, onlar da kendilerini sizin yanınızda hissedebilirler.

1388484035_sonyxperiaz12.jpg

Fotoğraf makinesine ihtiyacınız yok

Xperia Z1’de seyahatte ihtiyacınız olan her şey var. Artık yanınızda fotoğraf makinesi taşımanıza gerek yok, çünkü profesyonel fotoğraf çekim deneyimini garanti eden XperiaTM Z1’in 20.7 MP çözünürlüklü kamerasıyla değerli anılarınızı muhteşem karelere dönüştürebilirsiniz.

Kaynak: Teknolojioku

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe