Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Teklif, Katar Airways Privilege Club ve bir Sadakat Ticaret Platformu olan Points arasındaki yeni ortaklığı kutlamk üzere sunuldu.
Katar Havayolları’nın sadakat programı Privilege Club, üyelerin satın alım yaparlarsa, hediye ederlerse veya puanlarını devrederlerse yüzde 75 daha fazla Qmiles kazanmalarını sağlayan özel bir flaş teklifi duyurdu.

Bu özel teklif, 14 Ağustos saat 23: 59’da (GMT + 3) sona erdi ve Katar Havayolları’in Privilege Club’ın bir sadakat çözümleri platformu ve sadakat pazarını güçlendirmede küresel bir lider olan Points ile yeni, çok yıllık ortaklığını kutlamak üzere oluşturuldu. Ayrıca, 15 Ağustos – 1 Eylül tarihleri arasında üyeler, Qmiles satın alırken, hediye ederken veya aktardıklarında yüzde 60 daha fazla puan elde edebilirler.

Katar Havayolları Privilege Club’ın satın alma, hediye etme ve transfer hizmetlerini daha kolay ve daha uygun bir yöntemle sunmak için Points platformunu kullanacak. Bu zengin teklif, Katar Havayolları Privilege Club’ın son aylarda üyeleri için sunduğu birkaç yeni geliştirmeyi takip ediyor; Qmiles için yeni geliştirilmiş daha uzun süreli Qmiles politikası, ödül koltuk ücretlerinin kaldırılması ve COVID-19 salgını sebebiyle seyahat planlarında cömert uzatma seçenekleri.

Katar Havayolları Ticari Baş Sorumlusu Simon Talling-Smith; “Katar Havayolları olarak yolcularımıza sunduğumuz ürün ve hizmetlerle sektöre öncülük ediyoruz. Privilege Club üyelerimiz en değerli müşterilerimizdir, bu nedenle önceliğimiz sadece onları güvenli ve rahat bir şekilde uçurmamız için bize güvenebilmelerini sağlamak değil, aynı zamanda onlarla ilgili cömert ödüller sunmaktır.

“Ağımızı 80’den fazla varış noktasına yeniden kurarken ve dünya yeniden açılmaya başladığında, üyelerimizin satın aldıklarında, hediye ettiklerinde veya transfer ettiklerinde yüzde 75 daha fazla kazanabilirler. Maldivler, Zanzibar ve Lizbon dahil olmak üzere yeniden uçuşların başladığı destinasyonlarla, üyelerimizin hak ettikleri bir tatil için Qmiles’lerinden yararlanmaları için mükemmel bir zaman” dedi.

Yüzde 75 daha fazla Qmiles için ilk flaş teklifinden yararlanan üyeler, 32.000 Qmiles satın aldıklarında, hediye ettiklerinde veya aktardıklarında 24.000 daha fazla Qmiles kazanabilecekler. Bu puan, İstanbul’a gidiş dönüş Ekonomi sınıfı bileti veya tek yön Maldivler Business Class bileti için uygundur.

Privilege Club, bir üye Qmiles kazandığında veya harcadığında 36 ay daha geçerli olan Qmiles ile üyelerinin sadakatini daha da onurlandırmak için kısa süre önce Qmiles politikasını yeniden tanımladı. Bu iyileştirme, Privilege Club’ın havayolu yolcularının her zaman güvenebilecekleri beklentileri aşma konusundaki değişim yolculuğunun ilk adımları arasında yer alıyor.

Katar Havayolları, giriş kısıtlamaları doğrultusunda ticari uçuşlara devam etmek için dünyanın dört bir yanındaki hükümetlerle yakın çalışmaya devam ediyor. Katar Havayolları şu anda dünya çapında 80’den fazla varış noktasına hizmet veriyor ve yaz boyunca daha fazla uçuşu yeniden başlatmayı planlıyor.

Privilege Club, her biri üyelerin keyfini çıkarması için kendi özel avantajlarına sahip olan dört üyelik kademesi sunar – Burgundy, Silver, Gold ve Platinum. Qmiles, üyeler Katar Havayolları, oneworld® havayolları, diğer havayolu ortakları ile seyahat ettiğinde veya havayolunun 60’tan fazla küresel ortağından herhangi birinin hizmetlerini kullandığında kazanılır. Qmiles, satın alınan rezervasyon sınıfına göre verilir ve Katar Havayolları’de ödül uçuşları, yükseltmeler veya ekstra bagaj dahil bir dizi heyecan verici avantaj ve ödül için kullanılabilir.

Privilege Club, Katar Havayolları’in sadık yolcularına bir takdir biçimi olarak 2000 yılında hizmete girdi ve onlara Katar Havayolları, oneworld® havayolları veya herhangi bir havayolunun ortaklarında seyahat ederken Qmiles kazanma fırsatı sundu. Qmiles, o zamandan beri Hamad Uluslararası Havaalanı’nın gidiş ve geliş salonlarında ve Doha’daki Oryx Galleria’da bulunan ödüllü Katar Duty Free satış noktalarında bir başka uygun ödeme aracı olarak hizmet etti.

Güvenlik için ve Katar eyaleti tarafından COVID-19’un yayılmasını sınırlamak için alınan bir önlem olarak, üyelerin Privilege Club ile ilgili soruları için Katar Havayolları mobil uygulamasını indirmeleri ve kullanmaları teşvik edilmektedir. Uygulama, üyelere hareket halindeyken üyelik hesaplarına erişmeleri için uygun ve güvenli bir yol sağlar.

Birçok ödüllü havayolu olan Katar Havayolları, Skytrax tarafından yönetilen 2019 Dünya Havayolu Ödülleri’nde “Dünyanın En İyi Havayolu” seçildi. Ayrıca çığır açan Business Class deneyimi olan Qsuite sayesinde “Orta Doğu’nun En İyi Havayolu”, “Dünyanın En İyi Business Class” ve “En İyi Business Class Koltuğu” seçildi. Havayolu endüstrisinde beş kez mükemmelliğin zirvesi olarak tanınan, gıpta ile bakılan “Skytrax Yılın Havayolu” unvanını alan tek havayoludur. HIA, geçtiğimiz günlerde SKYTRAX World Airport Awards 2020 tarafından dünya çapındaki 550 havalimanı arasında “Dünyanın En İyi Üçüncü Havalimanı” seçildi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz