Windows 8 Bing Seyahat Uygulaması 0

Bing Seyahat’in Windows 8 uygulamasını kullandınız mı? Seyahate çıkmadan önce mutlaka incelemeniz gereken programlardan biri olduğunu söyleyebiliriz.

Seyahat uygulaması (© Microsoft)

Windows 8 Seyahat uygulaması, güzel fotoğraflar ve 360 derecelik panoramalarla dünyanın dört bir yanından, görülmeye değer yerleri keşfetmenize olanak tanır. Gezi rehberleri, rezervasyon araçları, gerçek zamanlı döviz kurları ve hava durumu bilgileri size seyahat düşlerinizi sıradaki müthiş gezinize dönüştürmek için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sağlar.

Seyahat uygulaması (© Microsoft)

Windows 8 arama aracını tüm uygulama ve dosyalarınızın içinden belirli bir veriyi bulmak için kullanabilirsiniz. Ekranın sağ kenarından listeyi çekin (dokunmatik cihazlarda) veya farenizi ekranın sağ kenarına doğru hareket ettirin. Windows’un önceki sürümlerinin aksine, uygulamalarda arama yapmak için arama seçeneğini kullanabilirsiniz. Örneğin, bir varış noktası aratın ve Bing Seyahat’te bir uçuş ve otel belirleyin; Bing Haritalar ile kuşbakışı bir görünüm arayın veya Bing Hava Durumu ile ertesi günün güneşli olup olmayacağına göz atın.

 

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.