Uzakrota Travel Summit, NestaCreative ile Bu Yıl Konsept Değiştiriyor. 0

Seyahat acentalarını, turizm teknoloji firmalarını, ajansları ve bloggerları  27 Ekim’de Metropol Palace Belgrade ve 17 Kasım’da Fairmont Quasar Istanbul’da buluşturarak ülke turizmine ivme kazandırmayı amaçlayan Uzakrota Travel Summit ‘e hazırlanırken sponsorlarımızdan NestaCreative, bu ve bundan sonraki yıllarda sahne ve basılı materyallerde kullanacağımız görselleri paylaştı.

Reel, dijital ve mobil dünyadaki insanın iletişim modelini yeniden tanımlayıp, yaşam temasına ve işleyen işler çıkararak Mercedes, Atiba Italy ve Igor Spain gibi dev markalara hizmet sağlayan NestaCreative‘in, oluşturduğu görseller yalnızca zirve ile de sınırlı kalmadı. Uzakrota’nın kurumsal yapısını da yenileyen firma böylece daha modern bir yapıya kavuştu.

Konu hakkında açıklama yapan NestaCreative kurucusu Alihan Büker, “Uzakrota’yı ilk açıldığı günden beridir takip ediyor ve gelişimini takdirle karşılıyoruz. Geldiği noktada artık bazı dokunuşlara ihtiyacı olduğunu ve barındırdığı gücü ortaya çıkarması gerektiğine inandık. Logo ikonu üzerinde oynama yaparak yazı karakterini de ikonu tamamlayacak şekilde seçtik. Sahne görsellerini de bu bilinç ile güncelledik. Uzakrota zirvesi için katılımcıları bekleyen daha birçok sürpriz olacak.” olarak belirtti.

Uzakrota logosunun 7 yıllık gelişimini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

– 2010 –

– 2011 / 2012 –

– 2013 –

– 2014 –

– 2015 / 2017 –

– Bugün –

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe