Skyscanner, Otobüs Bileti Aramaları için BiletAll ile Anlaştı 0

Otobüs bileti dağıtım şirketi BiletAll, seyahat arama motoru Skyscanner ile iş ortaklığı başlattı.

Türkiye genelinde 123 otobüs firması, ulusal ve uluslararası havayolu şirketleri, İDO ve TCDD biletlerini sunan Biletall, imzalanan anlaşma çerçevesinde Skyscanner’ın www.skyscanner.com.tr adresinden Biletall altyapısı ile otobüs bileti satışına başladı.

Biletall.com CEO’su Yaşar Çelik, Skyscanner ile yapılan işbirliği hakkında “Ürün sepetimizde bulunan 123 şehirlerarası otobüs firmasının biletini Skyscanner – Biletall işbirliğiyle kullanıcıların hizmetine sunmaya başladık. Skyscanner kullanıcılarının seyahatlerini planlamak için tek yapması gereken, www.skyscanner.com.tr sayfasındaki ilgili bölüme seyahat rotasını yazarak arama yapmak. Arama sonuçlarında bütün ulaşım araçlarının seferlerini, fiyatlarını görüp rezervasyon yapabilecek veya bileti satın alabilecekler” dedi.

Skyscanner böylece seyahatin google’ı olma yolunda ilk olarak Türkiye’de otobüs şirketlerini de bünyesine dahil etmiş oldu. Gelecekte Skyscanner’dan tren, taksi, ferry ve tatil paketi arama özelliklerini de görebilecek miyiz?

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.