Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hilton, misafirlerin yerel tatlara, görülmeye değer yerlere ve dinlenmeye değer seslere erişim sağlamaları için seçimlere göre filtreleme işlemi uyguluyor.

Amsterdam’da dünyanın en büyük özel Louis Vuitton valizlerini görme, İstanbul’da sokak sanatı ve özel sanat koleksiyonlarını keşfetme ve Büyük Giza Piramitlerini görmek için develere binme şansı da mevcut.

Hilton, lüks gezginlerle son dönemde gerçekleştirdiği bir ankete göre, İngiliz gezginlerin % 48’inin seyahatlerinden önce seyahat planlarının çoğunu gerçekleştirdiklerini ve % 20’sinin ise bunu yapmak için bir sadakat uygulaması veya dijital konsiyerj kullandığını belirtti.

Hilton, The Luxury Experiences platformunun Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’nın her yerine özel, otantik ve yerel deneyimler için rezervasyon yapmasına yardımcı olacak lüks deneyimler platformu olduğunu söyledi.

Hilton EMEA Lüks Operasyonlar Başkan Yardımcısı Dominique Piquemal; “Artık lüks tüketiciler, her zamankinden daha fazla benzersiz deneyim ve benzersiz erişim arayışı içindeler.

“Yeni başlattığımız Luxury Experiences platformu, konuklarımızın her biri, her bir otel ve her zaman için olağanüstü deneyimler, Waldorf Astoria ve Conrad tesislerimiz aracılığıyla arklı deneyimler ve keşfedilmemiş hazinelerin genişliğine göz atma imkanı sunuyor” dedi.

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da 20’den fazla deneyime sahip olan Luxury Experiences platformu, Konukların otantik deneyimleri taramasını ve kesintisiz, unutulmaz bir tatil geçirmesini kolaylaştıracaktır.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz