Travellanda, Portföyüne 18.000 Aktivite Ekledi

Acenteler ve operatörler tarafından çevrimiçi olarak rezerve edilebilen aktiviteler 132 ülkede 678 destinasyona yayılıyor.

Bunlar arasında geleneksel çevre gezilerinin yanı sıra balon ve plaj veya kumluk araziler için araç sürüşleri, denizaltı safarisi, gün batımı yolculukları, pub gezileri, sokak yemeklerini tatmak için geziler, yemek pişirme ve kokteyl yapım dersleri de yer alıyor.

Satış ve pazarlama sorumlusu Denise Atkinson; “Seyahati unutulmaz kılan, seyahat ederken gördüğünüz harika ve sıra dışı şeyler.

Travellanda’nın artık tur operatörleri ve seyahat acentelerinin müşterileri için çok daha kapsamlı ve ilgi çekici bir seyahat deneyimi oluşturmasına yardımcı olmasından memnuniyet duyuyorum.

“Ayrıca, bunu gerçekleştirdiklerinde, hem müşteri memnuniyetini hem de geliri aynı anda arttıracaklarından fazlasıyla eminim” dedi.

Çevrimiçi Başkanı Arzu Sütçü ise; “Çoğu zaman seyahatin sizi daha zengin kılan satın aldığınız tek şey olduğu söylenir. Travellanda teklifini genişletmek ve ortaklarımızın eksiksiz ve büyüleyici bir yolculuk yaratmalarına yardımcı olmaktan heyecan duyuyoruz.

“Bu sadece oteller ve ulaşım değil; fakat Güney Afrika’da beyaz köpek balıklarıyla dalıştan Mayorka’daki bir çiftlikte bir sindirim likörü yapmaya kadar seyahatte şu anda sağlamaya elverişli olduğumuz muhteşem deneyimler” dedi.

1 Comment

  • bilgi için teşekkürler. Travellanda için nereden detaylı bilgi alabilirim acaba Işılay Hanım

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!