Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Acenteler ve operatörler tarafından çevrimiçi olarak rezerve edilebilen aktiviteler 132 ülkede 678 destinasyona yayılıyor.

Bunlar arasında geleneksel çevre gezilerinin yanı sıra balon ve plaj veya kumluk araziler için araç sürüşleri, denizaltı safarisi, gün batımı yolculukları, pub gezileri, sokak yemeklerini tatmak için geziler, yemek pişirme ve kokteyl yapım dersleri de yer alıyor.

Satış ve pazarlama sorumlusu Denise Atkinson; “Seyahati unutulmaz kılan, seyahat ederken gördüğünüz harika ve sıra dışı şeyler.

Travellanda’nın artık tur operatörleri ve seyahat acentelerinin müşterileri için çok daha kapsamlı ve ilgi çekici bir seyahat deneyimi oluşturmasına yardımcı olmasından memnuniyet duyuyorum.

“Ayrıca, bunu gerçekleştirdiklerinde, hem müşteri memnuniyetini hem de geliri aynı anda arttıracaklarından fazlasıyla eminim” dedi.

Çevrimiçi Başkanı Arzu Sütçü ise; “Çoğu zaman seyahatin sizi daha zengin kılan satın aldığınız tek şey olduğu söylenir. Travellanda teklifini genişletmek ve ortaklarımızın eksiksiz ve büyüleyici bir yolculuk yaratmalarına yardımcı olmaktan heyecan duyuyoruz.

“Bu sadece oteller ve ulaşım değil; fakat Güney Afrika’da beyaz köpek balıklarıyla dalıştan Mayorka’daki bir çiftlikte bir sindirim likörü yapmaya kadar seyahatte şu anda sağlamaya elverişli olduğumuz muhteşem deneyimler” dedi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

1 Yorum

  • yazan grafiker
    Posted 22 Ağustos 2018 18:04 0Likes

    bilgi için teşekkürler. Travellanda için nereden detaylı bilgi alabilirim acaba Işılay Hanım

Yorum Yaz