Cyprus Premier, FindandBook Teknolojisini Kullanacak. 0

Kuzey Kıbrıs konusunda uzmanlaşmış bir tedarikçi olan Cyprus Premier, Multicom’un FindandBook adı verilen teknolojisini kullanmak için anlaşma imzaladı.

Anlaşma sonrasında, FindandBook aracılığıyla sunulacak olan Cyprus Premier uçuşları ile yeni konaklama ve tatil paketlerinin yakın bir tarihte tanıtılması bekleniyor.

Cyprus Premier Kuzey Kıbrıs’ta tatil piyasanın hakimi olduğu iddiasında.

1992’de kurulan şirket, paket tatil organizasyonları, uçuşlar ile transferleri ve destinasyonda konaklamayı bir arada sunan alanında uzmanlaşmış bir firma.

Atol lisansı bulunan şirket Kuzey Kıbrıs’ta 38 yıldır bulunan tecrübeli acentası aracılığıyla IATA ve ABTA’nın da halihazırda bir üyesi.

Cyprus Premier Holidays yönetimi müdürü Muhammet Yasarata görüşlerini şöyle sıraladı: “Multicom’u sağladığı mükemmel ortam için seçtik. Satıcı ve tüketiciyi aynı çatı altında buluşturan FindandBook sayesinde ürün dağıtımı ve satışlarımızı artırmayı hedefliyoruz.”

Kuzey Kıbrıs alanında özelleşmiş bir şirket olarak, daha çok müşteriye ulaşma yolunda ürünlerimizi daha verimli ve daha etkili kılacak bir sisteme ihtiyaç duyuyorduk, FindandBook sayesinde bu hedef gerçekleşecektir.”

“ Bu sistem, endüstriyle kurduğu sağlam bağlar sayesinde ürünlerimizin artması ve gelişmesine de imkan sağlayacaktır. FindandBook ekibinin iş yapma hızından ve çıkardıkları işin kalitesinden çok etkilendik.”

Multicom yakın bir zamanda Paxport (perakende seyahat teknolojisi sağlayıcıları arasında lider bir firma ve IATA’nın Yeni Dağıtım Becerileri konusunda stratejik ortağı) tarafından satın alınmıştı.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.