Thanks Again “Havaalanı Ödül Uygulaması”nı Beğeniye Sunuyor

Thanks Again, iş seyahati yapanları yine memnun edecek bir hizmetle karşımıza çıkıyor.

Sadakat programları kapsamında puan toplayan firma, iOS ve Android seçenekleri ile büyük bir kitlenin dikkatini çekecek olan yeni uygulamasını beğenilere sundu.

Havaalanı sınırları içerisinde dolanırken, ödül puanlarını toplamak artık daha kolay ve anlaşılabilir bir hal aldı.

Thanks Again halen 100 havaalanında kullanılmakta ve şimdi seyahat puanları kullanımı kolay bir uygulama şeklinde kullanıcılara ulaşıyor.

thanks-again

Thanks Again’in en son gerçekleştirdiği yeniden tanıtım videosunu YouTube üzerinden izleyebilirsiniz. Videoda aynı zamanda uygulamanın nasıl oluştuğu ile ilgili bilgilerde yer alıyor.

“Seyahat edenler uçuş öncesinde ortalama en az bir saat harcıyorlar, ” diyor Ed Puckhaber, Thanks Again Başkan ve Operasyon Direktörü.

Puckhaber yeni uygulamanın gerek iş gerek tatil amaçlı seyahat edenler için ne kadar kullanışlı olacağını ayrıntıları ile anlatıyor.

Ancak öncelikle, hava alanlarının pek çok kişi için evlerinden uzak ev haline geldiğini ve bunun doğruluğunu hatırlamamız gerekiyor.

Modern bir hava alanını ev gibi hissettirecek düzenlemeler olmayacak tabi ki ancak, seyahat gezilerini çok daha keyifli yolculuklara dönüştürmeyi mümkün kılacak ve bunu avantajlı kılacak bir tecrübeden bahsediyorlar.

Puckhaber açıklamasında: “Thanks Again ile birlikte, büyüyen ve 100’ün üzerinde hava alanı dahilinde, tek uygulama sayesinde alış veriş yapmak istedikleri noktayı, yemek yiyecekleri restoranı ve aradıkları hizmetleri sunan yerleri rahatlıkla bulabilmelerini sağlıyor ve değerli zamanlarını en iyi şekilde kullanmalarına yardımcı oluyoruz. En güzel yanı ise,hava alanında yaptıkları harcamalarda Thanks Again hesaplarına bağlı olan kredi kartı veya hesap kartını kullandıklarında ekstra puan kazanıp, bir sonraki seyahatlerinde daha hızlı çıkış kapılarına ulaşabiliyor olmaları.” sözlerine yer vermiş.

Uygulama Thanks Again hizmetinin bir uzantısı şeklinde yapılandırılmış. Ayrıca artan puanlarınızı ve millerinizi, yolculuk sırasında kullanmayı seçtiğiniz kartları da takip edebilirsiniz.

Bunlara ek olarak Thanks Again kullanıcılarına, ödüllerinden nasıl faydalanacakları konusunda da kolaylık sağladı.

Bu sayede kullanıcılar nakit geri dönüş, hava yolu mili, otel puanı ve hava alanı ödemeleri gibi seçenekleri kendi seçebilecek.

Hava alanında harcanan gereksiz vakitleri finansal fırsatlara dönüştürmenin yeni bir yolu diyebiliriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!