CWT To Go ile Gerçekleştirilen Mobil Rezervasyonlar Patladı 0

Carlson Wagonlit Travel’in (CWT) mobil otel rezervasyon arayüzü CWT To Go’nun ilk yılında, seyahat uygulamasından yapılan rezervasyonlarda aylık olarak %20’yi aşan bir artış söz konusu.

CWT’nin mobil otel rezervasyon uygulamasını müşterilerine tanıtmak için gerçekleştirdiği lansman zaten büyük bir başarının habercisi olmuştu.

Otel rezervasyon arayüzü 17 pazarda görücüye çıkarıldı ve 600.000 kayıtlı kullanıcının uygulama aracılığıyla otel rezervasyonu gerçekleştirmesine olanak sağlandı. CWT To Go, müşteriler arasında kabul gördü ve güçlü bir hale geldi, kayıtlara göre müşterilerin %15’i rezervasyonlarını mobil uygulama aracılığıyla gerçekleştiriyor.

CWT To Go, her şirketin otel seyahat programına uyumlu olarak tasarlandı, tercih edilen tedarikçileri ve müşteri oranlarını da gösteriyor. Ayrıca CWT müşterileri, dünya çapında her zamankinden daha fazla olan toplamda 467.000 otele erişim sağlayabiliyorlar.

Gezginlerin uygulama hakkındaki yorumlarına göre; uygulama; “otellere erişimin varsayılan yöntemi”, “kullanıcı dostu, hızlı ve kullanımı kolay”, oteller hakkında bilgi almak ve rezervasyon gerçekleştirmek için en hızlı yol”.

Sonuçları değerlendiren CWT Başkan Yardımcısı David Moran; “araştırmalarımız ve gezginlerin tecrübeleri bize gösterdi ki; 2015 yılı mobil rezervasyon uygulaması CWT Go’yu tanıtma yılıydı ve elde ettiğimiz başarılı sonuçlar, verdiğimiz kararın çok doğru bir karar olduğunu da kanıtladı. Bu bir kazan-kazan durumu. Seyahat yöneticileri, anlaşmalı otel programlarını destekleyen ve müşteri takibini garantileyen bu uygulamayı çalışanlarının kullanabilmesini sevdiler. Gezginler ise birkaç dokunuşla rezervasyon yapabilmenin esnekliğini seviyorlar” dedi.

CWT, 2016 yılı başlarında uçuş rezervasyonları için oluşturduğu beta sürümüyle mobil alanda başarılarını sürdürmeye devam ediyor, bu sürüm, bu yıl içinde daha da genişletilerek sunulacak. Gezginlerin CWT To Go aracılığıyla yaptıkları uçuş rezervasyonları ile ilgili olarak yaptıkları erken geri dönüşler gösterdi ki; bu uygulama, otel rezervasyon özelliğinde olduğu gibi verimli ve kolay bir uygulama.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe