Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dünyada trend olan fakat ülkemizde yeni yeni meyvelerini veren uygulama olan kişiye özel tur fırsatı Türkiye pazarına Fransız orijinli şirket Café Tur ile birlikte girmiş oldu.

Café Tur’un yeni nesil uygulaması ile,

  • Geziler kontenjanla sınırlı değil. Kontenjan dolsun da tur gerçekleşsin diye beklemenize gerek yok.
  • Sadece belirli destinasyonlara değil, 340+ destinasyona tur planlama imkanı var.
  • 2 gece ile 15 gece arası tur planı yapılabilmekte.
  • % 100 Online ve eş zamanlı rezervasyon imkanı mevcut. Böylece eş, dost, arkadaşlar ile harika turlar yapılabilmekte.
  • 104.000’in üzerinde otel ve 260’a yakın havayolu firmasıyla birlikte milyonlarca farklı tur alternatifi var. Seç, beğen ve turun keyfini çıkar!
  • Uçuş, konaklama, Türkçe rehberlik hizmetleri, transferler, seyahat sigortaları, alan vergileri dahil tur paketlerinden size en uygununu satın alabiliyorsunuz.

CafeTurLogoSadece münferit geziler için değil, iş yerinizdeki çalışma arkadaşlarınızla birlikte gruplar halinde katılabileceğiniz sayısız tur destinasyonları yılın her dönemi Café Tur’da mevcut.

Yurtdışı turlar denildiğinde birçok insanın aklına 50-60 kişilik kalabalık gruplar geliyor. Bu tip kalabalık etkinliklerde hem uyum sorunu yaşanıyor hem de grubun yapısı nedeniyle (yaş, beklenti, ilgi) buluşma saatinden gezilecek mekana kadar gerginlikler meydana gelebiliyor.

Üstelik kontenjanın dolmasını bekleme gibi bir durum da yok. Yani tatile çıkmak için sizin gibi tatil aşkıyla yanıp tutuşan insanların keyfini beklemiyorsunuz. Kimsenin ziyaret etmediği bir ülkeye bile Türkiye’den kalkıp istediğiniz an çıkıp gidebilirsiniz.

Türkiye’de ve dünyada bir ilk olarak, seyahat edecek kişinin tura başlamak ve bitirmek istediği tarihe uygun aralığı veren Café Tur, kontenjanın dolmasını bekleyen bir sisteme de sahip değil. Bu yüzden ‘aynı turu başkaları da alsın’, ‘kontenjan dolsun’ gibi kaygılarla uğraşmadan seyahate çıkacak kişinin belirlediği tarihte seyahate çıkma imkanı sunuyor.

Seyahat çıkacak kişilerin 2 gece ile 15 gece arasında tur planlayabildiği Café Tur’da 340’tan fazla destinasyon için esnek seçenekler bulunuyor.

Mesela bu Ramazan bayramında Uzak Rota ekibi olarak biz Eyfel’i ile, Champs Elise’si ile ya da Monmart’ı ile Paris turlarına ya da 5 parmak dağlarının gölgesindeki huzurlu Girne’si, eğlenceli Magosa’sı ya da Ankara kopyası Lefkoşa’sı ile Kıbrıs turlarına çıkmayı düşünüyoruz.

Bu tarz turlara çıkarken ‘Yabancı dil bilmiyorum, otel rezervasyonunu nasıl yapacağım, gittiğim ülkede ulaşımı nasıl sağlayacağım, yemek seçiminde zorlanabilirim’ gibi endişeler kimsenin yurtdışına gitmesini engellememeli. Bu konuda Café Tur bu sorunu gayet iyi bir şekilde çözmüş.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz