VisitOSLO, The Trip Boutique ile İşbirliği Yapıyor

Oslo’nun resmi pazarlama organizasyonu olan Trip Boutique ve VisitOSLO, VisitOSLO’nun The Trip Boutique tarafından sağlanan özel yapım rehberler sunacağı bir ortaklığı duyurdu.

Ziyaretçilerin ilgi alanlarına, tarzlarına ve zevklerine uygun kişiselleştirilmiş Oslo rehberleri, VisitOSLO’nun resmi web sitesi www.visitoslo.com ve The Trip Boutique web sitesinden ücretsiz olarak talep edilebilir. Bu lansmanla The Trip Boutique, Oslo’yu Zürih, Paris, Berlin, Londra, Lizbon, Kopenhag ve Helsinki gibi büyüyen destinasyon listesine ekliyor.

Oslolu Gibi Hissetmek

VisitOSLO Pazarlama Direktörü Anne-Signe Fagereng; “Uzun vadeli düşünüyoruz ve gezginlerin seyahatlerinde daha fazla rehberlik ve daha iyi kalite arayacağı salgın sonrası bir dünyaya hazırlanmak için The Trip Boutique gibi yenilikçi yöntemleri test etmek istiyoruz.

“VisitOSLO, ziyaretçilerimize Oslo’ya geldiklerinde daha kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmayı ve kısa süreli olarak vatandaş gibi hissetmelerine yardımcı olmayı dört gözle bekliyor. Oslo’nun sunacağı çok şey var ve The Trip Boutique, birbirine bağlı ve yerel toplumumuzdan gelen önerilerden yararlanırken kişiselleştirilmiş bir şekilde ziyaretçilerimizin deneyimini geliştirmemize yardımcı olacak doğru ortaktı” dedi.

The Trip Boutique’in kurucusu ve CEO’su Fernanda Barrence Mutz ise; “Benzersiz teknolojimiz, seyahat teklifinin hiper kişiselleştirilmesine olanak tanıyor ve bu, gezginlerin Oslo’dan kendilerine en uygun şekilde keyif almalarını sağlayacak. Gezginlerin kişisel ilgi alanlarına ve tercihlerine göre rehberler oluşturarak, evlerinin rahatlığından ayrılmaları ve keşfetmek için dışarı çıkmaları için doğru nedenlerle onlara ilham veriyoruz. Aynı zamanda, Destinasyon Pazarlama Örgütlerinin destinasyonu yeni bir şekilde sergilemelerine ve daha iyi ziyaretçi görüşü elde etmelerine yardımcı oluyoruz” diyerek ekledi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!