Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Yaklaşık 6 yıldır gezi rehberi, seyahat önerileri, seyahatin enleri, turizm haberleri yani kısa seyahat adına ne varsa yayınlayan Uzakrota kısa bir süre önce kimlik değiştirmeye başladı.

Uzakrota

Değişim, ilk olarak Eylül ayında klasik temamızdan vazgeçip daha kurumsal bir temaya bürünmemiz ve birkaç yıldır sosyal hesaplarımızda kullandığımız fakat sitemize entegre etmediğimiz sarı-siyah ağırlıklı bir tonlamaya geçiş yapmamızla başladı, ardından logomuzu sadeleştirme süreciyle devam etti.

Site üzerinde yapmış olduğumuz değişiklikler bununla da bitmedi. Turizm haberleri kategorisi yeni bir ivme kazandı, pazarlama, raporlar ve teknoloji haberleri sektörel kategorisi altında toplandı, site anasayfası kategorilere göre yeniden düzenlendi ve bunun neticesinde Kasım ayı ortasında ilk büyük etkinliğimiz olan Uzakrota Travel Summit (Turizm Zirvesi) ‘i düzenledik.

Bu süreçte ekibimizi de 4 yeni arkadaşla güçlendirerek yakın bir zamanda açmayı planladığımız Uzakrota Business kanalının da altyapısını oluşturmaya başladık. Uzakrota Business kanalı ile turizm şirketleri, oluşturacağımız raporlar neticesinde şirketlerine daha sağlıklı bir rota çizebilecekler.

Aslında yaptıklarımız bunlarla da sınırlı değil, Uzakrota Kurumsal yapısını da biraz daha değiştirerek Turizm Pazarlama Ajansına çevirmeye ve turizm markaları için pazarlama faaliyetleri yürütmeye başladık. Böylece Türkiye’de ilk defa turizm şirketlerinin dilinden anlayan ve markalarını güvenle teslim edebilecekleri bir ajans yaratmış olduk.

Bizi takip etmeye devam edin…

Yorumları GösterYorumları Gizle

2 Yorum

Yorum Yaz