Trivago, Tui Ortaklığını Duyurdu ve Hafta Sonu Seyahatleri Aralığını Başlattı

Hotel meta arama sitesi Trivago, etkinlik ve gezi ortağı olarak Avrupa’nın en büyük seyahat grubu Tui ile anlaştı.

Pazar için kendi Tui Musement uzman bölümünü işleten Tui, Trivago’daki yeni “Etkinlikler” bölümünü güçlendirecek.

Ziyaretçiler, One World Gözlemevi, Kolezyum ve Harry Potter Stüdyoları gibi ünlü simge yapılar ve turistik yerler için rehberli turlar ve biletlerden gün batımı stadyum tırmanışları ve çift katlı otobüste yemek gibi benzersiz etkinliklere kadar geniş bir deneyim portföyüne doğrudan erişebilecekler.

Deneyimlerin çoğunda anında e-posta onayı olacak ve başlamadan 24 saat öncesine kadar iptal edilebilir olacak; bu da rezervasyon sırasında içinizin rahat olmasını sağlar.

Trivago CEO’su Axel Hefer; “Klasik konaklama meta aramasının ötesine geçmeye devam ederken, TUI ile ortaklaşa yeni” Etkinlikler “teklifimizi sunmaktan heyecan duyuyoruz.

“Salgından çıkarken, seyahat etmek ve hayatı yeniden yaşamak için büyük bir arzu görüyoruz. Temel teklifimizin yanı sıra, artık müşterilere ilgi alanları veya konumları ne olursa olsun dışarı çıkıp yeniden macera yaşamaları için zengin fırsatlar sunacağız” dedi.

TUI Musement CEO’su David Schelp ise; “Trivago, dünyanın önde gelen çevrimiçi seyahat işletmelerinden biridir ve Etkinlikler iş ortağı olmaktan son derece gurur duyuyoruz.

“Seyahat geri döndükçe, turlar ve etkinlikler artık bir eklenti değil, müşterinin genel tatil karar verme sürecinin önemli bir unsuru olacak şekilde yeni deneyimler için bastırılmış talep olacaktır.

“Trivago’ya sağladığımız dijital çözüm, müşterilerin dünya genelindeki en iyi deneyimlere kolayca erişmesini sağlayarak bu talebi karşılamaya yardımcı oluyor” diyerek ekledi.

Trivago Etkinlikleri şu anda İngiltere, ABD, Fransa, Almanya, Rusya, İspanya, İtalya, Portekiz, Hollanda, Polonya, Danimarka, İsveç, Norveç ve Finlandiya’da mevcuttur.

Bu arada site, kullanıcıların ABD ve Birleşik Krallık’ta evlerine yakın hafta sonu kaçamaklarını keşfetmeleri için Trivago Hafta Sonu’nu da başlattı. Bu lansman, Trivago’nun weekend.com’u Ocak ayında satın aldıktan sonraki entegrasyonunu takip ediyor.

Hefer, “Pandeminin seyahate kısıtlamalar getirmesiyle birlikte, çoğumuz kapımızın önünde bulunan inanılmaz destinasyonlardan ve aktivitelerden bazılarının farkına vardık.

“Kullanıcıların çevrelerinin potansiyelini anlamalarına yardımcı olmak için Trivago Weekend, gezginlere yakınlardaki heyecan verici kaçamaklar için fikirler sunuyor.

“Kullanıcıların konaklamalarda harika fırsatlar bulmalarına yardımcı olmanın yanı sıra, Trivago’nun hem planlı hem de spontane hafta sonu kaçamakları için ilham kaynağı olmasını istiyoruz” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!