Tiqets, San Francisco Travel Association ile Ortak Oldu

Dünyanın dört bir yanındaki en iyi müzeler ve cazibe merkezleri için lider bir bilet platformu olan Tiqets, SF Travel aracılığıyla rezerve edilen tüm deneyimlerin özel dijital biletleme ortağı olmak üzere San Francisco’nun resmi destinasyon pazarlama organizasyonu olan San Francisco Travel Association ile ortaklık kuruyor.

24 Eylül’den itibaren, Tiqets’in önde gelen rezervasyon motoru ve ortaklık araçları, San Francisco’nun en popüler turistik mekanlarına, müzelerine ve etkinliklerine küresel bir izleyici kitlesinin erişimini sağlayacak.

Bu yeni ortaklık sayesinde Tiqets, San Francisco Modern Sanat Müzesi, Alcatraz Adası ve Golden Gate Köprüsü dahil olmak üzere en iyi mekanlardan anında rezervasyon onayı ve son dakika müsaitliği ile San Francisco’daki birden fazla cazibe merkezini keşfetmek için kullanıcılara kesintisiz ve esnek bir çözüm sunacak.

Tiqets’in ortak markalı rezervasyon ve pazarlama çözümleri, dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerin, doğrudan San Francisco Travel’ın web sitesi olan SFtravel.com’dan 13’ten fazla dilde ve çeşitli para birimlerinde ve ödeme seçeneklerinde gerçek zamanlı olarak kolayca bilet rezervasyonu yapmalarına olanak tanır. Teknoloji ayrıca San Francisco Travel Association’a satışları optimize etmek ve bağlı kuruluş bağlantıları ve keşif widget’ları gibi yenilikçi pazarlama araçlarını kullanmak için zahmetsiz bir çözüm sunar.

San Francisco Travel Association Küresel Pazarlama İletişimi Başkan Yardımcısı Lynn Bruni-Perkins; “Tiqets platformunun, kullanıcıların içeriğimizi keşfetmelerine ve satış hunisine kolayca girmelerine yardımcı olmak için sağladığı çoklu entegrasyonlar ve esneklikten çok etkilendik. Uluslararası pazarlar bir destinasyon olarak San Francisco için çok önemli olduğundan, Tiqets’in küresel erişiminden de son derece memnunuz” dedi.

Tiqets Amerika Bölge Direktörü Daniel Hackett; “Sektörün önde gelen Destinasyon Pazarlama Organizasyonlarından biri olan SF Travel ile ortak olmaktan ve San Francisco’daki eğlence ve iş amaçlı seyahat edenlere sınıfının en iyisi turistik destinasyon rezervasyon deneyimini sunmaktan heyecan duyuyoruz. Ortaklığımız, daha fazla cazibe merkezi için görünürlüğü artırmayı, SF Travel üyeleri için artan gelir sağlamayı ve daha geniş olarak San Francisco turizm topluluğunun yeniden inşasına yardımcı olmayı hedefliyor” dedi.

Hackett, “Birlikte, tüm seyahat segmentlerini birbirine bağlamayı, üyelere yan gelir fırsatları sağlamayı ve destinasyonun ekosistemini iyileşmeye doğru yönlendirmeyi dört gözle bekliyoruz” diyerek ekledi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!