Amazon Explore, Sanal Grup Aktiviteleri Sunuyor

Küresel pandemi sırasında geçen yıl başlatılan girişimin bir uzantısı olarak Amazon Explore müşterileri, dünyanın dört bir yanından yüzlerce bire bir deneyim içeren artık yedi kişiye kadar küçük canlı grup deneyimleri rezervasyonu yapabilir.

Şirket blog gönderisine göre grup deneyimleri, “müşterilerin aynı ilgi alanlarını paylaşan diğer insanlarla dünyanın dört bir yanındaki destinasyonları keşfetmelerine olanak sağlamak için tasarlandı.”

“İnsanlar fiziksel olarak birbirinden uzak olsalar bile aynı deneyimi rezerve edebilir ve paylaşabilirler.”

Amazon Explore direktörü Wasiq Bokhari blog yazısında, “Amazon Explore, bağlantı fikri üzerine inşa edildi” dedi. “Grup deneyimlerinin başlatılmasıyla, artık dünyanın farklı bölgelerinden benzer ilgi alanlarına sahip insanları birbirine bağlayabiliriz. Müşteriler birlikte küresel anları deneyimleyebilir ve anılar oluşturabilir” dedi.

Blog gönderisine göre, her Amazon Keşfet deneyimi, “müşterilere dünyanın farklı yerlerinde görme, tatma ve hatta alışveriş yapma fırsatı sunuyor”. Program, dünya çapında 21 noktada yedi kategoriden 450’den fazla sürükleyici deneyim sunuyor.

Mevcut Amazon Keşfet teklifleri arasında Hong Kong’un Sham Shui Po mahallesinde sanal bir tur, Buenos Aires’te empanada yapma dersi, bir aile kahve şirketi ile Meksika kahvesi dersi, katılımcıların Perulu Pisco Sour’u sanal bir gezi yaptığı sanal bir kokteyl sınıfı, Avustralya’ya sanal tur ve Kosta Rika Köpek Kurtarma ziyareti yer alıyor.

Amazon Keşfet grup deneyimleri 14 dolardan başlıyor.

Amazon Keşfet, katılımcı kamera önünde olsun veya olmasın, katılımcıların seçtikleri konumlarda sanal turlara çıkarır. Turlar, kültürel simge yapılara çevrimiçi gezileri, yemek pişirme, batik yapma ve diğer becerilerle ilgili dersleri içerir. Ayrıca, butik pazarlarda ve diğer mağazalarda alışverişi içermektedir.

Çoğu Amazon Keşfet oturumu 30 ila 60 dakika arasındadır. Kullanıcılar, Amazon hesapları üzerinden giriş yaptıktan sonra yerleşik bir sanal kamera kullanarak oturumları sırasında fotoğraf çekebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!