Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

SiteMinder, yılda 100 milyondan fazla rezervasyon gerçekleştiren ilk bulut otel müşteri satın alma platformu olduğunu iddia etti.

Bu dönüm noktası, Almanya Köln’deki Hotel Chelsea’de bir gecelik konaklama için Expedia aracılığıyla yapılan rezervasyonlarla sağlandı.

SiteMinder, Mayıs ayında tekrarlayan 100 milyon Avustralya Doları yıllık geliri aştığı bu yılı “anıtsal bir yıl” olarak adlandırıyor.

SiteMinder Genel Müdürü Sankar Narayan; “160 ülkede otelcileri gerçekten fark yaratan bir teknolojiyle destekleme ayrıcalığına sahibiz ve dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize ve ortaklarımıza kazandığımız kazançları ve başarılarımızı bizimle paylaştıkları için teşekkür ediyoruz.

2020 yılı zaten başka bir heyecan verici yıl olacak ve önümüzdeki aylarda daha harika haberler paylaşmayı dört gözle bekliyoruz” dedi.

Hotel Chelsea Müdürü Andrea Seinen ise; “Hayatımızı daha kolay hale getiren ve mülkümüzün hem yoğun tatil sezonunda hem de yıl boyunca gelişmesini sağlayan SiteMinder ile böyle harika bir dönüm noktasını kutlamaktan mutluluk duyuyoruz” diyerek ekledi.

Kasım ayında SiteMinder, her büyüklükteki otelin daha iyi konuk deneyimi ve gelir elde etmek için uygulamaları kolayca keşfetmesini, seçmesini ve iş sistemlerine bağlanmasını sağlayan ilk pazar olan Hotel App Store’u başlattı.

Bu yıl ayrıca Ryanair, Meituan, RoomIt by CWT ve HotelSwaps gibi markalarla yeni ortaklıklar kurdu ve 35.000 otelin yer aldığı küresel müşteri tabanına CPI Hotels, NEHO Group ve Berjaya Hotels & Resorts gibi çeşitli zincirler ekledi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz