Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Maldivler Pazarlama ve Halkla İlişkiler Şirketi (MMPRC), TripAdvisor ile altı aylık bir çevrimiçi kampanya başlattı.

Kampanya, ada ülkesini İngiltere, İtalya, Rusya Suudi Arabistan ve Çin’den gelen gezginler için önde gelen bir tatil yeri olarak tanıtıyor.

Geçtiğimiz yıl MMPRC 130 tanıtım faaliyetinin yanı sıra medya tanıtım gezileri, uluslararası ticaret fuarlarında, tanıtım turlarında ve 17 ortak pazarlama kampanyasında yer aldı.

Şirket ayrıca destinasyonu daha fazla tanıtmak için pazarlama faaliyetlerini çevrimiçi ve dijital platformlara genişletti.

MMPRC, “bu yılki pazarlama faaliyetlerinin Maldivler’in konumunun 2019’da dünyanın daha fazla önde gelen tatil yerlerinden biri olmasını kapsadığını ve Kasım ayında destinasyonun 1.5 milyonuncu turistini Velana Uluslararası Havalimanı’nda karşıladığını söyledi.

“Bu, 2018’de toplam 1.48 milyon uluslararası turistin ziyaret ettiği Hint Okyanusu destinasyonunun geçen 2018 yılı ziyaretçi sayısını zaten aştığı anlamına geliyor.

“İngiliz ziyaretçiler açısından bakıldığında, 2019 yılı Ocak – Ekim ayları arasında Maldivler’e toplam 102.286 İngiliz tatilcisi geldi. Bu sayı, İngiltere’den gelişlerde bir önceki yılın aynı dönemine göre % 9.6’lık etkileyici bir artışı temsil ediyor.”

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz