Hotelbeds, Platformuna 10.000 Yeni Otel Ekledi

Hotelbeds platformu üzerinde geçen yıl, özellikle Kuzey Amerika ve Asya-Pasifik’teki ilave 10.000 otel hizmete girdi.

Yatak bankası şimdi, çoğunluğu özel şartlar ve koşullar altında doğrudan sözleşmeli olarak 180.000 “benzersiz” mülk envanteri iddiasında.

Otel ortaklarının % 90’ı Tourico Holidays ve GTA‘nın entegrasyonunu takiben Hotelbeds platformunu kullanan 60.000’den fazla seyahat satın alma aracısına erişebiliyor.

Firmanın sözleşmeli işgücünün popüler destinasyonlarda 1.100’den fazla olması, mülk listesinin artışına yardımcı oldu.

Otel ortakları şimdi aynı şartlar ve koşullar altında bir araya getirilirken, basitleştirilmiş ve birleştirilmiş faturalandırma ve hesap yönetimi hizmetine de erişebilirler.

Berlin’deki ITB fuarında konuşan Bedbank Genel Müdürü Carlos Munoz; “Dünyanın önde gelen yatak bankasını kurma planımızın bir parçası olarak, otel ortaklarımıza yurtdışı ve niş rezervasyon kanallarından gelen tamamlayıcı rezervasyonlarını, onlara yüksek değerli misafirlerle sağlama konusunda odağımızı yenilemek istedik. Otel ortaklarının sayısını geçen yıl boyunca 10.000 arttırmamıza ilişkin günün haberi zaten başardığımızı teyit ediyoruz. Bu, seyahat acentesi, tur operatörü veya havayolu web sitesi olsun dünyanın dört bir yanındaki 60.000’den fazla seyahat alıcımız için de harika bir haber, bu otellerin çoğu doğrudan en iyi fiyatlarla ve en iyi koşullarda sözleşmeli. Müşterilerimize ve otel ortaklarımıza, önümüzdeki aylarda gelişen hizmetimizle ilgili daha fazla güncelleme sağlamak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!