Uzakrota Travel Summit Istanbul’un Konuşmacıları ve Sponsorları Şekilleniyor.

2018 yılında Atina ve İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz zirveler sonrası 2019 yılı çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başlamıştık. 27 Eylül’de 250 kişinin katılımıyla Rocketspace Londra ve 13 Aralık’ta 4000 kişinin katılımı ile 3 salon 5 farklı sahnede Hilton Istanbul Bosphorus ‘da gerçekleştireceğimiz Uzakrota Travel Summit’e katılacak konuşmacılar ve sponsorlar da belli oluyor. 

2018 yılında Dünya’nın en etkili 10 turizm etkinliğinden biri seçilen Uzakrota’da bu yıl 150 üst düzey konuşmacı, 500’den fazla marka, 100’den fazla stand katılımcısı ve 4000 üzerinde katılımcı yer alacak.

Etkinlik hakkında açıklama yapan SKYhub‘ın Ürün Müdürü Orhan Durmuş, “İlk günden beri ziyaretçi ve katılımcı olarak içinde bulunduğumuz Türkiye’nin tek turizm zirvesi Uzakrota Travel Summit’te sponsor olarak yer almak SKYHUB için çok değerli. Daha fazla sektör paydaşına ve profesyoneline ulaşabilme potansiyelini değerlendirerek pazarda adımızdan daha fazla söz ettirmeyi hedefliyoruz. Organizasyon yaklaştıkça da katılımcılara ve sektör profesyonellerine daha fazla sürprizlerimiz olacak.” olarak belirtti.

Emirates Havayolu Türkiye Satış Müdürü Deniz Sümerpalazoğlu, “İlk etkinlikle başarısını ispatlamış bu organizasyonda her yıl yer almaktan kıvanç duyuyoruz. Uzakrota sektör oyuncularını bir araya getirirken, sektöre ivme kazandıracak yeni ürün, teknoloji ve anlayışların tanıtılmasına da aracılık ediyor.  Kompakt bir topluluğun, konsantre bilgi edinebildiği bir ortam olan Uzakrota’da Emirates olarak yer almak, yeni ürün ve servislerimizi doğru topluluğa ilk elden tanıtmak için en doğru yer.

2019 Uzakrota katılımcısı olarak bu yıl IATA öncülüğünde getirilen yeni ödeme metodlarını, onların ticari iş ortaklarımıza getireceği faydalarını, Emirates’te yer alan değişik işbirliği modellerini aktarmayı planlıyoruz.

Elbette yıl içinde geliştirilen yeni ürünler, servisler ve uçuş hatları hakkında stand ziyaretçilerimizi bilgilendirip, yeni satış kanalları, müşteri kitleleri, trendleri yaratmak ve işbirliklerini geliştirmek üzere görüşmelerimizi şekillendireceğiz.” dedi.

HotelRunner Kurucu Ortağı ve CEO’su Arden Agopyan ise, “Turizm teknolojilerini merkezine alarak sektörü bilgilendirmek ve birleştirmek gibi önemli bir misyona sahip olan Uzakrota Summit’i ilk günlerinden beri destekliyoruz. Bu yıl da etkinliğin kurumsal sponsoru olarak, kuracağımız HotelRunner Lounge’da değerli sektör paydaşlarını ve misafirlerimizi ilginç sürprizlerle karşılayacağız.” olarak belirtti.

Hollanda merkezli Bidroom‘un Operasyon Direktörü Marcin Wesolowski‘ye göre, “Bidroom, Uzakrota etkinliklerine katılmaya başladığı ilk andan bu yana, bu Türk pazarında müthiş bir ivme kazandık. Son 2 senedir İstanbul ve Atina etkinliklerine katılarak bölgedeki ortaklarımızla buluşmak için müthiş bir fırsat yakaladık. Yerel pazarlarda faaliyetlerimizi genişletmek için bu yıl hem İstanbul hem de Londra etkinliklerine sponsor olarak katılacağız. Londra’da ve İstanbul’da Uzakrota ortaklarının iyi enerjisi ve profesyonellikleriyle yeni iş ortakları ve müşteriler bulacağıma inanıyoruz.” olarak belirtti.

Bize güvenen tüm markalara teşekkür ediyoruz.

İşte bu yılın sponsorları

Ana Sponsor

Ana Destekçiler

      

Kurumsal Sponsorlar

            

Resmi Sponsorlar

                       

Salon Sponsorları

          

Oturum Sponsorları

      

B2B Alanı Sponsoru

Lounge Sponsoru

Yaka Kartı Sponsorları

          

Yaka İpi Sponsoru

Yerel Medya Sponsorları

        

Uluslararası Medya Sponsorları

     

Ana Konaklama Sponsorları

  

Konaklama Sponsoru

Servis Sponsorları

          

Prodüksüyon Sponsoru

 

Destekçiler

         

Stand Alanı Katılımcıları

                                                                  

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!