Yerli Yazılım WeBee Ayada Maldives ile Anlaştı. 0

Türkiye’nin mobil odaklı ilk şirketlerinden olan Done‘nin iki milyon dolar harcanarak iki yılda geliştirdiği Webee geçtiğimiz günlerde 10 ülkeye açılmıştı. Maldivler’de de atağa geçen marka TripAdvisor’ın en yüksek skoruna sahip ve 2019 yılında dünyanın en iyi 25 resort otelinden biri seçilen Ayada Maldives oteli ile anlaştı.

Konu hakkında açıklama yapan Ayada Maldives Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Aydeniz, ” WeBee sayesinde tesisimiz için harika bir mobil yapım uygulaması bulduk. Bizim için böylesine gelişmiş ve özelleştirilmiş bir mobil uygulama geliştirmeleri beni şaşırttı. WeBee ekibi ile çalışmak, ihtiyaçlarımızı anlamak ve deneyim konusunda rehberliklerini almak çok hoş oldu, aynı zamanda özel olarak talep ettiğimiz her şeyi yerine getirdiler. Tüm Webee ekibine, bize gösterdiği ilgi için çok teşekkür ederiz.” olarak belirtti.

Ayada Maldives

Güney Maldivler’deki Gaafu Dhaalu Atolu’nun güney yakasında, el değmemiş resiflerin arasında yer alan Ayada Maldives, Conde Nast ve Tripadvisor gibi sitelerden en yüksek skorları almıştır.

Aplikasyonu link üzerinden indirebilirsiniz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.