Expedia, Singapurlu Gezginlere PCR Testleri Sağlamak için Raffles ile Ortaklık Kurdu

Singapurlu gezginler için seyahat öncesi hazırlık sürecini kolaylaştırmak için Expedia ve Raffles Medical Group (RMG), hareket öncesi COVID-19 Polimeraz Zincir Reaksiyonu (PCR) testleri sunmak üzere bir araya geldi.

Şu andan itibaren, Expedia Singapore uygulaması veya Expedia web sitesi aracılığıyla herhangi bir seyahat hizmeti rezervasyonu yapan ve hareket öncesi COVID-19 PCR testine ihtiyaç duyan yolcular, bunu Singapur’daki 36 katılımcı Raffles Medical Clinic’ten herhangi birinde yapabilirler. Bir rezervasyon tamamlandıktan sonra Expedia müşterileri, hareket öncesi COVID-19 PCR testi için randevu almaya devam edebilir.

Raffles Medical Group Ticari Direktörü Dr. Morrison Loh; “Sınırların yeniden açılmasının yeni bir aşamasına geçerken, Singapurluların uluslararası ve güvenli seyahate dönüşünü kolaylaştırmak için dünyanın önde gelen çevrimiçi seyahat markalarından biri olan Expedia ile ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Raffles Medical Group, geçtiğimiz iki yılda hava sınır hattı taraması, hareket öncesi sürüntü alma, yolcunun varıştaki testi ve daha pek çok konuda yeteneklerimizi güçlendiriyor. Buna Raffles Connect Uygulamamızdaki seyahat danışmanlığı ve teletıp da dahil” dedi.

Vaccinated Travel Lanes ‘in tanıtılması ve piyasaya sürülmesinden bu yana, Expedia, Singapurlular arasında VTL destinasyonlarına seyahat için güçlü bir talep gözlemledi ve arama verilerine göre yıl sonu tatil döneminde seyahate yüksek ilgi görüldü.

Dr Loh, “Önümüzdeki aylarda daha fazla Singapurlu denizaşırı seyahatler yapmak istediğinden, bu ortaklık Expedia’nın eksiksiz seyahat desteğinin benzersiz gücünü RMG kalitesinde sağlık hizmetiyle birleştirecek” dedi.

Expedia Group Genel Müdürü ve Asya, Devlet ve Kurumsal İlişkiler Kıdemli Direktörü Ang Choo Pin; “Uluslararası seyahate artan güven, seyahat endüstrisi için iyi bir haber; ancak bir kalkış öncesi zorunlu olarak ek adımların ve maliyetlerin farkındayız. COVID-19 testi yolcuları strese sokabilir. Expedia’nın amacı, tüm seyahat ihtiyaçlarını tek bir platformda sağlayarak gezginlerin her seyahatten en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olmaktır. Raffles Medical Group ile kalkış öncesi indirimli COVID-19 testi sunmak için bu önemli işbirliğinin, maliyetle ilgili sıkıntıların hafifletilmesine yardımcı olacağını ve seyahat öncesi planlama stresini azaltarak yolcularımızın tatillerinden çok daha keyif alabilmesini umuyoruz” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!