CWT, İş Seyahatlerinde Toparlanma  Devam Ederken Teknolojiye ve Yenilikçi Ürünlere 100 Milyon Dolar Yatırım Yapacak

Çalışanlar için İşletmeler Arası (B2B4E) seyahat yönetimi platformu CWT, daha önce duyurulan yeniden sermayelendirme planını uygulamak için ilerlerken myCWT seyahat yönetimi platformuna ve yenilikçi ürün teklifine 100 milyon dolar yatırım yapacağını duyurdu.

Plan, CWT’nin finansal paydaşlarının ezici desteğiyle hızlandırılmış bir yasal süreçte mahkeme tarafından onaylandı. Yeniden sermayelendirme planı, CWT’ye işletmeye yeniden yatırım yapması için 350 milyon $’lık yeni öz sermaye sağlarken, şirketin borcunun yaklaşık yarısının ortadan kalkmasını ve tüm iş ortakları ile diğer mal ve hizmet tedarikçilerine ödemelerin tam olarak yapılmasını sağlayacak.

CWT’nin CEO’su Michelle McKinney Frymire; “Bu önemli dönüm noktasına ulaştıktan sonra, artık pandeminin ötesine geçebiliyor ve gelişmiş bir myCWT platformu da dahil olmak üzere yenilikçi programlar ve endüstri lideri deneyimleri yaratan yatırımları hızlandırabiliyoruz. İş seyahati toparlanmaya devam ederken, ivmemizi artırmayı, müşterilerimizin, ortaklarımızın ve diğer paydaşlarımızın yararına stratejik önceliklerimizi geliştirmeyi ve müşterilerimiz, gezginler ve katılımcılar için olağanüstü deneyimler sunmaya devam etmeyi dört gözle bekliyoruz” dedi.

Teknoloji ve Sürdürülebilir Ürün Yatırım Planları

CWT’nin myCWT’ye yaptığı ilk 100 milyon dolarlık yatırımı ve sürdürülebilir teklifini daha da geliştirmeyi de içeren yenilikçi ürün teklifi, CWT’nin mevcut çok kanallı deneyimini artırmaya, pandemi öncesi güçlü büyüme sicilini sürdürmesine ve müşterileri ve yolcuları için sunduğu mevcut sürdürülebilir çözümleri geliştirmesine odaklanacak. Bu, CWT’nin çok kanallı içeriğin genişliğini ve derinliğini genişletmeyi, seyahat karşılaştırma yeteneklerini, analitik raporlamayı ve gezginler için satış noktası deneyimini daha da geliştirmek için sürdürülebilir seyahat çözümlerinin seçimini ve kullanılabilirliğini ve daha iyi bilgi sahibi olmayı sağlamak için karbon ayak izi ayrıntılarını içerecek.

İş seyahatleri, toplantılar ve etkinliklerdeki toparlanma ivme kazanırken, hedeflenen yatırımlar, şirketin pandemi sırasında uyguladığı ve müşterilerin aşağıdakilerden faydalanmasını sağlayan stratejik gelişim planlarını temel alıyor:

Patentli algoritma arama uygulamaları,
Gerçek bir çok kanallı deneyim,
Daha verimli küresel iş akışı hizmet özellikleri,
Gelişmiş bir dijital otel rezervasyon deneyimi,
Daha fazla içgörü ve yatırım getirisini iyileştirmek için rafine veri analitiği,
Seyahate güvenli ve emniyetli bir dönüş sağlamak için özel kaynaklar ve hizmetler,
Yeniden Sermayelendirme Planı.

Onaylanan yeniden sermayelendirme planının temel şartları arasında şunlar yer alıyor:

İşletmeye 350 milyon dolarlık yeni öz sermaye eklenmesi,
CWT’nin 1,6 milyar dolarlık borcunun yaklaşık yarısının ortadan kaldırılması,
CWT’ye önemli ölçüde uzun vadeli likidite sağlamak,
CWT’nin finansal paydaşlarının Şirketin yeni sahipleri olmasını sağlamak,
Tüm iş ortakları ve diğer mal ve hizmet sağlayıcılarının CWT’ye tam olarak ödenmesini sağlamak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!