Miki Travel, Ceetiz’i Satın Alıyor

Turlar ve Aktiviteler sektöründe Fransız pazar lideri olan ve 300 destinasyonda 10.000 etkinlik sunan Ceetiz, 27 ofis ve 173’ten fazla ülke aracılığıyla dünya çapında transfer hizmetleri, konaklama seçenekleri ve heyecan verici geziler dahil olmak üzere küresel bir seyahat ürünleri tedarikçisi olan Miki Travel (Japon Grubu HIS yan kuruluşu) tarafından satın alındığını duyurdu.

Miki Travel’ın seyahat ürünlerinin çeşitliliğini ve Asya ülkelerindeki güçlü ve yerleşik konumunu Avrupalı bir oyuncunun teknoloji bilgisiyle birleştirerek, şirket, Avrupalı ve Asyalı müşterilere eksiksiz bir hizmet sunmak için hem Miki hem de Ceetiz’in bilgisinden yararlanmaya hazırlanıyor.

Drake Star Partners, bu işlemde Ceetiz ve hissedarlarına münhasır finansal danışman olarak hareket etti.

CEETIZ CEO’su ve kurucusu Eric Blanc; “Miki Travel ve HIS desteği sayesinde CEETIZ, Asyalı müşteri tabanına ve Asyalı aktivite tedarikçilerine doğrudan erişime sahip olacak. Amaç, Ceetiz’in uluslararası baskınlığını hızlandırmak ve Asya bölgesi de dahil olmak üzere büyük bir küresel oyuncu olmaktır. Merkez ofis Paris’te (Fransa) kalacak” dedi.

Miki Travel CEO’su Tetsunori Dambara, “Ceetiz ile ortaklık, faaliyetlerimizin dijitalleşmesini hızlandırmamıza ve müşterilerimize küresel bir hizmet sunarak gelişimimizi artırmamıza olanak sağlayacak” dedi.

Drake Star Partners Ortağı Lawrence Giesen, “Küresel bir Japon oyuncu ile bu anlamlı işlemde Ceetiz yöneticilerine ve hissedarlarına eşlik etmek bir zevkti ve aynı zamanda zorlu bir görevdi ” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!