Sabre, GetThere’deki NDC İçeriğiyle Kurumsal Seyahatte İyileşmeyi Destekliyor

Sabre Corporation, GetThere’de NDC içeriğinin lansmanını duyurdu. Yeni yetenekler, kurumsal seyahat yöneticilerinin gezginlerine daha fazla esneklik ve seçenek sunmasına olanak tanıyacak.

İş seyahatinde olanlar artık geleneksel içeriğe ek olarak politikaya uygun NDC tekliflerini seçebilir ve birleşik bir alışveriş akışına otel ve karayolu taşımacılığı öğeleri ekleyebilir. Kurumsal seyahat acenteleri ayrıca satış noktası çözümü Sabre Red 360 aracılığıyla NDC rezervasyonlarını yerine getirme, biletleme ve servis hizmeti verme yeteneğine de sahiptir.

Yüz yüze ve sanal iş gücünün harmanlanması hızlandıkça ve şirketler yeni seyahat öncelikleri belirledikçe, NDC bir şirketin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış daha fazla seyahat seçeneği oluşturulmasını destekler. NDC, sağlık ve seyahat politikası yönergeleri gibi daha fazla bilginin paylaşımını destekleyerek şirketlerin yenilikçi, politikalara uygun içeriğe erişimini genişletiyor ve seyahat edenlerin güvenini güçlendiriyor.

Sabre Travel Solutions Müşteri Temas Noktalarından Sorumlu Ürün Yönetimi Kıdemli Direktörü Saunvit Pandya; “GetThere’de NDC içeriğinin pilot uygulamasından genel lansmanına geçmekten çok memnunuz. NDC’nin GetThere aracılığıyla kullanılabilirliği, bizimle nasıl bağlantı kurmak isterlerse istesinler, müşterilerimiz için önde gelen içeriğe erişimi genişletme taahhüdümüzü gösteriyor: API’ler aracılığıyla, Sabre Red 360 aracılığıyla ve şimdi GetThere aracılığıyla. Müşterilerimizin ihtiyaçları değişiyor ve GetThere’da NDC’yi etkinleştirmek, yeni normalde gezinmek için daha fazla esneklik sağlıyor” dedi.

Sabre Travel Solutions Kanal Dağıtımından Sorumlu Başkan Yardımcısı Kathy Morgan; “Temel NDC iş akışları tamamlandığında, endüstri tartışması giderek daha fazla havayolu perakendeciliğine ve şirketlere değer göstermeye yöneliyor. GetThere’de NDC içeriğinin etkinleştirilmesi, Sabre’nin müşterilerini gelişen pazar dinamiklerini desteklemeye hazır ürünlerle donatmaya olan bağlılığını gösteriyor” yorumunu yaptı.

Kurumsal seyahatler COVID-19 pandemisinden önemli ölçüde etkilenmiş olsa da, seyahat endüstrisinde toparlanma işaretleri görülüyor. Bu ortamda, gezginlere içerik seçimi ve esneklik sağlamak çok önemli olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!