Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Expedia Grup Akademi, endüstri COVID-19 krizinin etkilerinden kurtulmaya başlarken, ücretsiz izne çıkarılmış veya işten çıkarılmış otelcilik profesyonellerini güçlendirmek ve endüstri bilgilerini ilerletmeleri, liderlik becerilerini kullanmaları ve mesleki ağlarını genişleterek kariyer fırsatlarının önünü açmaları için kapsamlı öğrenme modülleri sağlamak üzere resmen hayata geçirildi.

Endüstri ve konu uzmanlarının yanı sıra Expedia Grup yöneticilerinin liderliğinde, her ay için farklı temaya sahip kapsamlı bir çevrimiçi öğrenme modülü sunuluyor. Modüller arasında web seminerleri, çevrimiçi eğitimler, etkinlik rehberleri ve indirilebilir kaynaklar yer alacak. Seyahat endüstrisi profesyonelleri, Temmuz’dan Ekim 2020’ye kadar öğrenme yolculuğuna başlamak için şimdi kayıt gerçekleştirebilirler.

Mesleki Gelişim: Öğrenme yolculuğu, kişisel markada yükseliş, çevrimiçi itibar yönetimi ve mülakat hazırlığı gibi kişilerarası becerileri geliştirmek için 3 konu ile başlıyor.

Sektöre Genel Bakış: Endüstri uzmanları, uyum becerileri oluşturmak için, seyahat endüstrisinin konaklama, hava ve kruvaziyer gibi çeşitli sektörleriyle ilgili görüşlerini paylaşmak ve katılımcıların her sektörü anlamalarını sağlamak için Expedia Grup Akademisi’ne katılacak.

İş Becerilerini Geliştirme: Katılımcılar, veri ve mantıksal analiz, finansal planlama, satış eğitimi ve pazarlama gibi yüksek talep gören alanlarda becerilerini geliştireceklerdir. Tüm materyaller, seyahat endüstrisi objektifinden sunulmaktadır.

Liderlik Kuruluşları: Son modül, etkili koçluk, kapsayıcı liderlik ve paydaşları yönetme eğitimleriyle dönüşümcü ve amaca yönelik liderliğe odaklanmaktadır.

Expedia Grup İçerme Sorumlusu Melissa Maher; “Expedia Grup Akademi, işten çıkarılmış çalışanlarımız da dahil olmak üzere tüm seyahat endüstrisinin üretken kalmasına ve bu karışıklık sırasında gelişme ve başarı yolunda ilerlemesine yardımcı olmaya yönelik bütünsel yaklaşımımızın bir parçası,” dedi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz