Egencia, İş Seyahati Uygulamasını Akıllı Saat Kullanıcılarına Sunuyor 0

Expedia‘nın iş seyahati kolu olan Egencia, Apple Watch ve Android Wear için hazırlanmış uygulamalar üzerinden hizmet vereceğini açıkladı.

Egencia bu uygulamada, adım adım uyarılar göndererek, gerçek zamanlı seyahat güncellemeleri, kara ulaşımı seçenekleri ve harita olanakları sağlayarak ihtiyatlı bir kişisel asistan olmayı amaçlıyor.
Kullanıcılar saatteki ve diğer cihazlardaki Egencia servisleri arasında geçiş yapabiliyor ve seyahat danışmanını saatin üzerine tıklatarak çağırabiliyor.

Küresel Ürün Başkan Yardımcısı Michael Gulmann, “Egencia iş seyahatine çıkanların kaliteli ürün arayış taleplerini karşılıyor. Kendi teknolojimize sahip olduğumuz, geliştirdiğimiz ve işlettiğimiz için, giyilebilen bu uygulamaları talebe bağlı olarak kolayca markete sunabiliyoruz.” dedi. “Gezginlere tanıdık ve tüketici yanlısı deneyimler sunulduğunda, benimseme ve uyum bunu takip ediyor.” diye ekledi.

Firma, iş seyahatine çıkanların yolda ortalama üç cihaz taşıdıkları ve içerik ve ayarların her birine nakledilebilir olmasını beklediklerini belirtti.

Egencia iPhone, iPad ve Android cihazlar kullanıcılarının masaüstü versiyonuyla uyum sağlamak için, sunduğu mobil otel deneyimini önemli ölçüde yeniden tasarladı.

Akıllı saat kullanıcıları uygulamayı App Store ve Google Play’den indirebilir. iOS ve Android için yapılacak son güncelleme ise bu ayın sonunda kullanıcılara sunulacak.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe