Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tatiller erteleniyor, toplantılar yeniden ayarlanıyor. Böyle stresli dakikaların ardından yolcular uçuşlarını değiştirmek için beklemede kalmak istemiyorlar; kafalarının anında rahat bir hale gelmesini istiyorlar.

Yeni Amadeus Bilet Değiştirici (ATC) Shopper sayesinde katılımcı seyahat acentalarının müşterileri çevrimiçi (online) olarak uçuşlarının rezervasyon değişikliklerini herhangi bir gün ve zamanda yapabilirler. ATC paketine yapılan bu son ekleme dünyanın ilk self-servis çevrimiçi rezervasyon değişikliği çözümü.

ATC Shopper kalkış öncesi ve sonrası her türlü bilet ve bilet tarifelerinde değişiklik yapabiliyor. 7 gün 24 saat çeşitli rotalara, gezi planlarına ve tarifelere çevrimiçi erişim sayesinde, müşteriler uçuşlarının rezervasyon değişikliğini kendi kendilerine kolayca ve güvende hissederek yapabilirler, böylesi güvenli olması gerçekten çok iyi. ATC Shopper Çevrimiçi seyahat acentaları için çağrı merkezlerine yapılan aramaların sayısını düşürüyor, hata riskini azaltıyor, müşteri memnuniyeti ve sadakatini de arttırıyor.

Amadeus’un beklentisi ATC Shopper’ın kullanım kolaylığı sayesinde uçuş değişikliklerinin artacağı ve bunun sonucu olarak ta müşterilerine bu seçeneği sunan çevrimiçi seyahat acentalarının kazancının artacağı yönünde.

Amadeus-Services

“ATC Shopper Kişiselleştirilmiş Seyahat Dünyası İçin İleriye Doğru Atılmış Bir Başka Adım”
Ruddy Danielo, Amadeus Ürün Dağıtım Yönetimi Başkan Yardımcısı

“Biz ATC Shopper’ı yarattık; çünkü biliyoruz ki yolcular seyahatlerinde kontrol sahibi olmak istiyorlar ve seyahat acentaları da müşterilerine mümkün olan en iyi deneyimi sağlamak istiyor. ATC Shopper kişiselleştirilmiş seyahat dünyası için ileriye doğru atılmış bir başka adım” diyor Ruddy Danielo, Amadeus Ürün Dağıtım Yönetimi Başkan Yardımcısı.

Doğu Avrupa’nın önde gelen çevrimiçi seyahat acentası “Ticket Travel Network” Amadeus’un “yeni” ATC Shopper eklentisinin işlevselliğini test eden ilk acentalardan biri; “Güncel yenilikçi teknolojiler bizim işimiz için son derece önem taşıyor. Biz işlemlerimizde maksimum otomasyon kullanmaya gayret gösteriyoruz; çünkü acentalarımızın ve müşterilerimizin zamanından tasarruf etmemize imkân sağlıyor, bu da artan kazançla sonuçlanıyor. ATC Shopper’ın yardımıyla birçok biletimizin yeniden satışa çıkma ve sürece dönme işlemini otomatikleştirdik. Biz, Amadeus’un Pilot ATC Shopper eklentisine davet ettiği şanslı azınlıkta olmaktan mutluluk duyuyoruz. Şimdiye kadar müşterilerimizden çok iyi geri dönüşler aldık” diyor Viktor Voitsehovskiy, Ticket Travel Network Ticari Grup Başkanı.

Amadeus bu yeni çözümü dünyada faaliyet gösteren çevrimiçi (online) Seyahat Acentalarına sunmaya hazır.

ATC Shopper; Amadeus bilet değiştime- yeniden satışa çıkarma eklentisi, bilet değiştime- kesintili biletleri değiştirme eklentisi ve bilet değiştime- para iadesi eklentisini de içeren ATC paketine eklenmiş en son eklentidir. Bu dört ürün birlikte müşterilerin isteklerinin verimli bir şekilde dakikalar içerisinde değiştirilmesine ve yönetilmesine imkân vermektedir.

Yeniden fiyatlama, satışa çıkarma, bilet iadesi ya da güzergah değişikliği olsun; Amadeus Bilet değişikliği Paketi, acentaların maliyetlerini düşürmesine ve hızlı bir şekilde müşterilerine olağanüstü bir hizmet sağlamasına yardım etmek için hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak çalışmaktadır.

Kaynak: Amadeus

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz