Zomato Summit 15 Eylül’de Portaxe’te 0

‪‎Zomato‬‘nun global ölçekte organize ettiği, F&B sektörünün en büyük etkinliği olan Restoran Zirvesinin ‪‎İstanbul‬ ayağı 15 Eylül’de Baltalimanı – Portaxe’te!

22 ülkede faaliyet gösteren, dünyanın en kapsamlı restoran keşif rehberi Zomato, “Zomato Restoran Zirvesi 2015” ile sektör profesyonellerini bir araya getiriyor.

Türkiye’de 13 şehirde 40 binin üzerinde restoran hakkında detaylı bilgi sunan, 22 ülkede faaliyet gösteren, restoran arama ve keşif platformu Zomato, düzenlediği zirve ile yeme-içme sektörünün önde gelen isimlerini bir araya getiriyor. 15 Eylül, Salı günü gerçekleşecek Zomato Restoran Zirvesi 2015’te;  deneyimli restoran yöneticileri, üst düzey pazarlama profesyonelleri, dünya çapında şefler ve fenomen blogger’lar konuşmacı olarak yer alacak.

Bugüne kadar Türkiye’de yeme-içme sektörü özelinde düzenlenmiş en büyük ve en kapsamlı networking etkinliği olan Zomato Restoran Zirvesi’nde; Yeni Nesil Restoranlar ve Teknolojiyle Dönüşüm, Zincir Restoranlarda Servis ve Hizmet Kalitesi, Global Markaların Türkiye Deneyimi, Değişen Trendler, Müşteri Sadakati ve Sürdürülebilirlik gibi başlıklar altında paylaşımlar yapılacak.

Aynı sektördeki kişilerle iletişime geçmek, iş potansiyellerini görmek ve tecrübeleri paylaşmak için çok önemli bir fırsat olan zirve hakkında daha detaylı bilgi almak için www.zomato.com/tr/summit adresi ziyaret edilebilir.

Zomato Restoran Zirvesi Programı:

10.00 – Kayıt & Kahvaltı

11.00 – Açılış Konuşması

11.15 – Ana Sponsor Sunumu

11.30 – Türkiye’de İnternet ve Mobil Reklamcılık

12.00 – 5. Yıldızı Kazanmak

12.30 – Yeni Nesil Restoranlar ve Teknolojiyle Dönüşüm

13.00 – Öğle Yemeği

13.30 – Zincir Restoranlarda Servis ve Hizmet Kalitesi

14.00 – Paket Serviste Mükemmeliyet

14.30 – Doğru Zamanda Büyüme ve Franchising

15.00 – Ali Tufan Koç ile Ünlü Şefler

15.30 – Restoranlarda Mobil Ödemeler

16.00 – Değişen Trendler, Müşteri Sadakati ve Sürdürülebilirlik

16.30 – Sosyal Medyada Eleştiri Yönetimi

17.00 – Global Markaların Türkiye Deneyimi

17.30 – TURYID Faaliyetleri ve Yeşil Restoran Hareketi

18.00 – Kapanış & Kokteyl

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.