Uzun Uçuşlarda Koltuğunuz Size Yardımcı Olsun ! 0

Uçaklarda hangi koltukta oturursanız oturun, eğer sizi uzun bir uçuş bekliyorsa yolculuk biraz zor geçebiliyor. Yolculuğun daha rahat olması için koltuk tasarımı ile ilgilenen profesyoneller yeni bir konsept ortaya çıkarıyor ve biraz olsun daha rahat seyahat sağlamayı amaçlıyorlar.

Özellikle uzun uçuşlarda orta koltukta oturan yolcular için yolculuk daha da zor oluyor ve genellikle koltuklarından kalmak istediklerinde diğer yolcular içinde bu durum zorlaşabiliyor. Öte yandan bu yeni dizayn koltuklarla birlikte koltuk daha elverişli yani hareketlerinizi ve vücunuzu şarabilecek şekilde oluyor.

Factorydesign tarafından hazırlanan ve “Twister Seat” olarak adlandırılan koltuk tasarımı tamamen insan vücudundan ilham alınarak yapılmış. Bu koltuklar omurga ve kaburga yapısına göre yani insanların iskeler sistemine göre yapılmış yolcunun hareketlerine şekil alabilir halde oluyor. Örneğin biraz daha kendi tarafınızda dinlenmek mi istiyorsunuz ?

Sorun yok , koltuğunuzu tam anlamıyla kullanabilirsiniz. Twister Seat koltuklar vücudunuzun aldığı pozisyonları oldukça rahat bir hale getiriyor ve bu konuda oluşabilecek baskıdan da acı çekmiyorsunuz, uzun mesafelerde bu koltukların artışı oldukça hissedilebilir olacak.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.