Orta Koltukta Hayatta Kalmak İçin Öneriler 0

Kitap okumak için uçuşu bekledin ve korkunç gerçek, orta koltuktasın. Kendini zihinsel olarak uçuşa hazırlamak zor olmalı, sıyrık komşu kolunu sana yaslamış, agresif şekilde burnundan soluyor, diğer yandaki şişman bey koltuğundan taşıp üstüne yüklenmiş, offf çok zor bir yolculuk başladı.

Kimse orta koltuğun uçuş için ideal bir nokta olmadığını iddia etse de, bunu daha iyi hale getirmenin yolları gerçekten de var. Aşağıda, Uzakrota.com editörleri orta koltuk hayatta kalmak için oldukça eğlenceli denenmiş ve gerçek ipuçlarını verdi.

Hazırlanın.

passengers on a plane

Çantanızı ve uçuş sırasında ihtiyacınız olacak, eşyaları üstteki dolaplarda kolay ulaşılabilir bir noktaya yerleştirin. Madem bu şekilde oturdunuz komşunuz, siz onun üstünden atlarken kesinlikle bir şey söyleyemeyecektir.

Yönetim Kurulunu Mümkün Olduğunca Erken Kurun.

OS117cabin

Uçuş sırasında size eşlik edecek komşularınızla tanışıp kişisel analiz yapın. Böylece neye sinir olurlar, neye olmazlar hemen anlayabilirsiniz.

Kol Dayama Bölümünü İşgal Edin.

P1110153

Orta koltukta oturduğunuza göre her iki kol dayama bölümünü de size aittir. Oturduğunuz anda kollarınızı her iki bölgeye de koyarak rahat uçuş geçireceğini sanan komşularınıza ızdırap olabilirsiniz.

Uçuş Başladıktan Sonra Çantanızı Ayaklarınızın Arasına Alın.

LegRoom-vi

Bu şekilde kendinize biraz daha ekstra bacak alanı yaratabilir, yanınızdaki komşularınızın alanına tecavüz edebilirsiniz.

Komşularınızın Omzunda Uyuyun.

Airline-legroom

Sabahın köründe uçağa bindiniz ve çok yorgunsunuz değil mi? Hiç önemli değil! Komşularınız sizin onların omuzunda yatmanızı bekliyorlar. Kafanızı bir sağa bir sola dayayın. Emin olun komşularınız size teşekkür edecek ve yolculukları daha keyifli olacak.

Yüksek Sesle Müzik Dinleyin.

DSC05217

Geveze komşu? Çığlık atan bebek? Sorun değil! Takın kulaklıklarınızı ve açın Metalica’yı, komşularınız eminiz bundan çok memnun olacaklar.

Bolca Tuvalete Gidin:

First_class_Lavatory_with_Window

Pegasus, Onur Air ya da Borajet gibi uçak firmalarını kullandınız ve size su bile vermiyorlar mı? O zaman uçuş öncesi bolca su tüketin ama sakın tuvelete gitmeyin, kendinizi uçağa saklayın. Orada bolca gidersiniz.

Peki sizin aklınıza gelen öneriler var mı?

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.