Türkiye’de Bir İlk: LinkOtel! 0

3 yıldız ve üzeri yurt dışı otelinizi çok ucuza getirebileceğiniz benzersiz bir otel rezervasyon sistemiyle tanışın: LinkOtel!

LinkOtel, geleneksel turizm acentelerinin tecrübesini ve güvenilirliğini online dünyayla buluşturan Türkiye’de ve dünyada eşi görülmemiş bir otel satış sistemidir. Güvenilir, basit ve ekonomiktir.

Nasıl çalışıyor?

Mesela, yurt dışına çıkacaksınız ve otel arıyorsunuz. İnternette yorumları okudunuz, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun oteli seçtiniz. Bir web sitesinde otelinizi çok da ucuza buldunuz. İşte tam bu noktada rezervasyon yaptırmıyor, LinkOtel‘e geliyorsunuz.

Bulduğunuz fiyatın linkini kopyalayıp forma yapıştırıyor ve formu eksiksiz doldurarak LinkOtel’e gönderiyorsunuz.

LinkOtel size en geç 1 saat içinde yurt dışı oteliniz için internette bulduğunuz fiyattan daha düşük fiyat vermeyi garanti ediyor!

Otel tavsiyesi mi arıyorsunuz?

LinkOtel, gideceği şehri seçen ama internette otel araştırmakla vakit kaybetmek istemeyenler için de biçilmiş kaftan! Linkiniz yoksa üzülmeyin, www.linkotel.co ya gelin, “Otelimi öner” sayfasındaki formu eksiksiz doldurup gönderin. LinkOtel, size en kısa zamanda, gideceğiniz şehirdeki en cazip otel fırsatlarıyla birlikte geri dönüş yapsın.

En iyi fiyat garantisi!

LinkOtel, her gün bir yenisi açılan ucuz otel satış sitelerinden farklıdır. Tüm bu sitelerde bulduğunuz fiyattan daha “iyi” fiyatı ve daha “iyi” hizmeti size %100 garanti eder.

Elveda robot!

Çünkü robotlar size özel taleplere yanıt veremeyebilir. Bu nedenle LinkOtel bir otomatik rezervasyon sistemi değildir.

LinkOtel’de iletişim kuramadığınız sanal sistemler ya da size standart kalıplarla yanıt veren call center yetkilileri bulunmaz.

Merhaba dünyalı!

Rezervasyonunuzla bizzat, dünyanın dört bir yanındaki operatörler ve yurt dışı otel zincirleriyle anlaşmalı LinkOtel’in uzman ekibi ilgilenir.

LinkOtel, TURSAB’a bağlı gerçek bir acentenin uzman ekibinden oluşur. Bu nedenle rezervasyonlarınız ve her türlü sorunuz için onlara telefonla da anında ulaşabilirsiniz.

Böylece size özel talebiniz hızla yanıt bulur ve gittiğiniz ülkede yaşanabilecek tatsız sürprizlere karşı güvenceniz olur.

Yurt dışı otelinize başka bir yerden rezervasyon yaptırmadan önce mutlaka LinkOtel’e danışın, size özel hizmetin keyfini çıkarın!

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.