Türk Hava Yolları iPhone X Uyumlu Uygulamasını Yayınladı. 0

Ülkemizin ulusal havayolu şirketi Türk Hava Yolları, mobil platformlara en erken giriş yapan şirketlerden. Türk Hava Yolları, geçtiğimiz günlerde tanıtılan ve ekran şekliyle oldukça ilgi çeken iPhone X uyumlu yeni mobil uygulamasını başlattı.

Yeni mobil uygulamasının başladığını resmi Twiter hesabından duyuran THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, “ Yeni Mobil sitemiz Türkiye’de yayındı. Hayırlı olsun” paylaşımı ile duyurdu. Android, iOS ve Windows Phone mobil uygulamalarını baştan aşağı yenileyen THY ‘nin yeni aplikasyonu ile seyahat planınızı, bilet ve Mil işlemlerinizi rahatça yapabilirsiniz. Üstelik hızlıca bilet alabilir, rezervasyonlarınızı düzenleyebilir, kayıtlı uçuşlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca aplikasyon üzerinden uçuşunuzu kaydederek rezervasyonunuzu daha sonra yapabilirsiniz. Üstelik ödeme işlemini dilediğiniz zaman dilediğiniz cihazınızdan gerçekleştirebilirsiniz. “Rezervasyonlarım” bölümünden yeni bir uçuş ekleyebilir, uçuşunuzu değiştirebilir ya da iptal edebilir, uçuşunuza bebek yolcu ekleyebilirsiniz. Ayrıca seyahatinizden önce istediğiniz otelde yerinizi ayırtabilir ve aracınızı kiralayarak zaman kazanabilirsiniz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe