Otel Yöneticilerinin Günlerini Düzenlemeleri için Önemli Araçlar 0

Bir oteli işletmek üstün çabalar isteyen bir iş; öyle ki odaları dolu, misafirlerinizi mutlu, ekibinizi motive ve kendinizi organize tutmanız gerek. Güzel haber şu ki bunlar için çabalarken yalnız değilsiniz. Bu konuda yaşadığınız baş ağrılarına son verecek birçok güvenilir araç ve uygulama bulunuyor.

Zamanlama Sorunlarına Meydan Okuyun

When I Work uygulaması, planlama için harcadığınız zamandan haftada ortalama sekiz saat tasarruf etmenizi sağlıyor. Uygulama mobil uyumlu ve değişikliklerden ötürü oluşan kafa karışıklığını önlemek için size bildirimler gönderiyor. Ayrıca vardiya değişikliğinden ötürü oluşan sıkıntı ve zaman kaybını da iş çıkışı ve vardiya değişikliği isteklerine gerçek zamanlı onaylama getirerek ortadan kaldırıyor. Böylelikle onaylanmış değişiklikleri yansıtan ana programı otomatik olarak güncelliyor.

Projelerinizi Düzenleyin

Tüm görevleri organize edip verimliliğinizi artıracak bir yer mi arıyorsunuz? Bunun için Asana‘dan başkasını aramayın. Asana, sizi ve takımınızı aynı proje üstünde ve organize tutmaya yarayacak harika bir araç. Bu şekilde büyük projeleri daha küçük bölümlere ayırıp ekibinize görevler verebilir ve her şeyi şık gösterge panelleri aracılığıyla kontrol altında tutabilirsiniz.

asana

Eğer gününüzü verimli bir şekilde organize etmek istiyorsanız, Focuster uygulamasını denemelisiniz. Focuster, günlük programınızın ve toplantılarınızın olduğu gibi gün içindeki önceliklerinizin de kaydını tutmaya yardımcı olan bir ajanda. Takviminizi en uygun şekle getirerek, odaklanmanız gereken konu hakkında hatırlatmalarda bulunup verimliliği artırmaya yardım ediyor.

Konuklarınızla İlişkinizi Geliştirin

Herkes sosyal medya kullanıyor ve siz de öyle yapmalısınız! Fakat işletmenizin Twitter, Facebook, Instagram hesaplarını ve daha fazlasını güncel tutmak çok zaman alabilir. Buffer kullanarark atacağınız tweeti ve Instagram paylaşımlarınızı önceden planlamayı bir düşünün. Buffer paylaşımlarınızı önceden planlamanıza olanak sağlar ve böylelikle tüm gün bilgisayar başında oturmak zorunda kalmazsınız.

Müşterilerinize daha fazla servis sağlamak için e-posta aracılığıyla onları takip mi ediyorsunuz? Mailchimp ve benzeri servisler size bilgilerini vermiş olan müşterilere ve internet sitenizi ziyaret edenlere sizin uğraşmanıza gerek kalmadan e-posta gönderiyor. Otomatikleştirilmiş e-posta servisiyle gönderilmek üzere şablonlar oluşturup belli bir zaman aralığı belirleyebilir böylece misafirlerinize oldukça kolay ulaşabilirsiniz.

Pazarlama Kampanyalarınızı Güçlendirin

Internet sitenize rezervasyon çekmek için yardıma mı ihtiyacınız var? Uzakrota, otel işletmecileriyle birlikte çalışarak işletmeler için özel hazırlanmış reklamlar hazırlıyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.