Network’ten Seyahat Aşkı Yarışması 0

NetWork’ün seyyahları ve seyahat severleri yol ve yolculuk öykülerini fotoğraflarla anlatmaya çağırdığı Instagram yarışması Seyahat Aşkı, gördüğü yoğun ilginin üzerine yeniden başlıyor.

BultenEklenti-635418115829976700

NetWork Temmuz ayı ortasında seyahati hayatının bir parçası haline getiren tüm Instagram takipçilerine seslenmiş  ve onlardan seyahat aşklarını anlatan fotoğraflarını #SeyahatAşkı etiketi ile birlikte paylaşmalarını istemişti. 2000′den fazla karenin yarıştığı ve NetWork jürisinin oylarıyla birinci gelen katılımcının 1000 TL’lik NetWork hediye çeki kazandığı yarışma, sonbahara girerken yeni katılımları bekliyor.

30 Eylül’e kadar sürecek yeni Seyahat Aşkı’nda ödül kazanabilmek için Seyahat Aşkı’nızı anlatan en yaratıcı fotoğrafa  #SeyahatAşkı etiketi ekleyerek @networkonline’ı takip edip, yorumda bahsetmeniz yeterli. İstediğiniz kadar fotoğrafla yarışmaya katılabilir ve kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.