Türkiye’nin Popüler Tatil Otelleri ve Mekanları Otelcenneti.com`da

otelcenneti.com

Otelcenneti.com sitemiz kuruluşunun ilk senesinde turizm sektörünün iddalı isimleri olan İnternet`de 16 yılını devirmiş İrfan Akmehmet ve Mehmet Ali Köse yi bir araya getirerek sizlere tatil seçiminiz konusunda en güçlü deneyimleriyle sayfasını buluşturuyor ..

otelcenneti.com sitemizde dilediğiniz yerde tatil yapma fırsatlarına bakarken sizler için kolay geniş içerikli bilgileri harita konumları ve ayrıntılı fotoğraflarıyla yayınladık. 5 yıldızlı otellerden butik otellere pansiyonlardan apart otellere kadar geniş yelpaze olarak siz konuklarımıza her fiyatta ve istediğiniz her kategoride hizmet veriyoruz. Kendi insiyatifinizde faydalanabileceğiniz bir tatil “Otelcenneti”  sitemizde sizlerle buluşuyor. Seçeceğiniz tatil yeri için ödemeniz gereken fiyatı eksiksiz ve tam haliyle görebilirsiniz.

Aynı zamanda ödeme konusunda da size güvence sunan asla sonradan çıkan bir ekstra durumla sizi karşılaştırmayan güveninizi doğru yerde kullanmanız için imkan sunan otelcenneti.com sizi Türkiye’nin bir ucundan diğer bir ucuna taşıyor. Güzel ülkemizin her bir ilinde hizmet veren sizlere çok seçenekli tatil fırsatı sunan otelcenneti.com sitemizde tarihi geziniz için yada doğa sevenleriniz için isteklerinizi karşılamak adına bir çok tatil seçenekleriyle sizlere ön bilgi vererek yol tarifleri ve yol haritalarıyla sizleri yormadan hem yalın hem de görsel anlatımın açıklayıcı diliyle sizleri dilediğiniz tatille buluşturmayı baz alan “otelcenneti.com tatilde rehberiniz olmayı amaçlıyor.

Tatil sever konuklarımıza gidecekleri yerler ve “Marmaris otelleri” listeleniyor.  “yorum” ve “otel şikayetleri” konusunda da bilgi veren sitemizde sizlerin pusulası olmayı hedef alıyoruz. Ayrıca genelde herkesin sorunu haline gelen tatil seçimi yaparken gördüğünüz site resimleriyle gittiğiniz yerde karşılaştığınız otel arasında büyük farklılıkların sizde yarattığı hayal kırıklarını düşünerek otelcenneti.com ekibi olarak sizlere tüm enerjimizle ve sağlam alt yapımızla profesyonel personelimizin gözünden iddialı bir gözlemle sizleri yanılgıya uğratmaksızın otelcilik sektörünün yeni yüzünü sizlerle buluşturduk.

Sizde tatilinize renk katmak istiyorsanız değişik mekanlar ,turlar tarihi yerler ve yön tarifleri açıklayıcı haritalarıyla ekonomik tatilin tadını çıkarmak isteyenleriniz için vazgeçilmez rehberiniz olacak olan sitemizde sizleri de aramızda görmek istiyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken otelcenneti.com sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.  Müşteri Hizmetlerimiz ile bağlantıya geçebilirsiniz 7/24 saat

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2 Comments

  • güzel bir tatil rehberi gerçekten sade ve temiz tasarıma sahip umarım başarılı olurlar

  • kesinlikle türkiye’nin böyle bir projeye ihtiyacı var. standarttan çıkın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!