Müşteri İletişim Teknolojisi Uzmanı d-flo, Tur ve Macera Ticaret Kuruluşuna Katıldı 0

Müşteri iletişimi uzmanı d-flo kısmi üye olarak Association of Touring & Adventure Suppliers’ (Atas – Tur ve Macera Tedarikçileri Birliği) katıldı.

D-flo, ilgi çekici ve kişiselleştirilmiş iletişim geliştirerek ve sağlayarak firmaların müşteri bağlılığını sağlamlaştırmasını sağlayan ürünler üzerine uzmanlaşmıştır.

Şirketin TravelComms platformu Great Rail Journeys, Riviera Travel, Travelsphere ve JustYou gibi birçok Atas üyesi tarafından kullanılıyor ve şirket “müşteriyle daha zengin ve daha derin bir bağlantının” nasıl kurulabileceği noktasında daha geniş bir üyelikle içgörülerini paylaşma niyetinde.

d-flo’nun kurucu ortağı ve yöneticisi olan Colin Brimson “Atas acentelere onların bilgi birikimini genişletmek ve müşterilere daha iyi hizmet sunmaları için gerekli içgörüyü ve bilgiyi sağlama noktasında tam zamanında kuruldu. Biliyoruz ki söz konusu macera seyahati olunca özel ve zamanında yapılan konuşmalar bir acente için kritik bir avantaj sağlayacaktır. Bu seçkin ürünlere sahip müşterilerin yüksek beklentilerini karşılayan bir şirket, bağlılık ve ağızdan ağıza yayılma ödüllerini kazanacaktır” diye belirtti.

“Bu büyüyen pazar fantastik bir fırsat sunuyor. Tavsiyelerde bulunarak ve müşterilerine altın standartta iletişim paketleri sunmaları için gerekli araçları sağlayarak acentelerin her geçen gün daha fazla pay almalarına yardımcı olmak istiyoruz” diye sözlerine ekledi.

Atas, turizm ve macera sektöründe ticaret bilincini ve satışları arttırmak amacıyla Nisan ayında kuruldu. Atas’ın şu anda 25 çekirdek üyesi bulunuyor ve açılış konferansını bu ay Birmingham’da gerçekleştirecek.

D-flo 2011 yılında kuruluşundan bu yana yıldan yılda organik bir büyüme sağladı. Şirket mayıs ayında acil durumlarda işletmelerin müşterilerine önemli tavsiye, bilgi ve uyarılar ile ulaşmalarını sağlamak için CrisisComms’u kurdu.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.