MTT İsmini Travelport Digital Olarak Değiştirdi 0

MTT, 2015 yılında Travelport tarafından 55 Milyon Euro’ya satınalınmıştı ve Travelport, Travelport Dijital kısmını hizmete soktuğunu Eylül ayında duyurmuştu.

EasyJet mobil uygulamasının arkasındaki isim olan MTT, misyon bildirisi aynı kalmasına rağmen, artık Travelport Digital adı altında çalışacak.

CEO David Moran bir blog gönderisiyle yapmış olduğu açıklamada; “İsmimizin Travelport Digital olarak değişimi kuruluşumuzun son 18 aydaki değişimini, küresel Travelport Grubu içerisindeki konumumuzu ve daha da önemlisi genişleyen ürün grubumuzu, ayrıca sadece mobil fırsatlar için değil; ama aynı zamanda daha geniş dijital fırsatları yansıtmak için tasarlandı.

“İsmimiz ve logomuz değişirken misyonumuz ve odak noktalarımız aynı kalacak. Mobilde ve dijital seyahat çözümleri konusunda havayolları, seyahat yönetim şirketleri ve diğer seyahat şirketleri ve onların müşterileri için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

Seyahat deneyimini yeniden tanımlayan dijital etkileşim çözümlerimizle, kendimizi; en iyi insanlarla, sistemlerle, araçlarla çalışarak seyahatleri arttırmaya ve deneyim kazanarak, ödül kazanan sonuçlara ulaşmaya ve müşterilerimize en yüksek yatırım getirisi sunmaya adadık.

“Bu, işimiz için heyecan verici bir dönüm noktası. MMT olarak muhteşem yıllarımız oldu; fakat şimdi daha geniş bir odaklanma ve mobilin ötesine hitap etme fırsatlarıyla yeni bir aşamaya geçiyoruz. Yeni ismimiz işimizin bu evresini daha iyi yansıtıyor” dedi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe