Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Lufthansa’dan 4 Kişiye, 2 Kişilik Ücretsiz Amerika Uçak Bileti

Türkiye’yi  Amerika’da bir çok noktaya bağlayan Lufthansa Hava Yolları, seyahat arama motoru Skyscanner işbirliğiyle 4 şanslı kişiye 2 kişilik Amerika uçak bileti veriyor. Yapmanız gereken çok basit: Aşağıdaki dört Amerikan şehrinden en çok hangisini görmek istediğinizi belirtin ve nedenini paylaşın. Skyscanner ve Lufthansa tarafından oluşturulan jüri üyeleri en beğendikleri yanıtı veren 4 kişiyi seçecek.  Bu fırsatı kaçırmayın.

indir

 

Yarışmaya katılmak için lütfen linke tıklayınız.

Lufthansa Hakkında

Türkiye’deki yabancı havayolları arasında en büyük pazar payına sahip olan Lufthansa’nın Istanbul, Ankara ve Izmir seferlerine ilaven yaz sezonunda düzenleyeceği ek seferler ile birlikte Türkiye’den sunacağı uçuş sayısı haftada toplam 71‘e ulaşmıştır. Ayrıca Skytrax tarafından düzenlenen ve havacılıkta  en prestijli ödül olarak görülen World Airlines Award ‘’En iyi Transatlantik Havayolu’’ dalında son beş yılda 4 kez birincilik ile ödüllendirilmiştir.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Gokhan ERDOGAN tarafından yazılmıştır

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2286 posts

1 Yorum

Bir yanıt bırak
  1. Amerika en büyük hayalim orayı görmek okadar çok istiyorum kimse bilemez uyumadan önce amerikaya düşünür yatarım ki amerikaya göreyim New York okadar güzelki çocukluğumdan beri istiyorum 1 kere görsemo kadar mutlu oolurum belki bana çıkmaz ama gerçekten ülkeyi seven isteyen kişiningitmesini isterim benim bir Dilek hakkım olsa inanin sadece amerika derim samimiyetle söylüyorum ben daha 16 yaşındayımama ggerçekten okadar çok istiyorum kimse hayırlısı olsun siz çalışanlarda kolay gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir