Kıbrıs’ta Villada Konaklayın 10

Biliyorum son zamanlarda çok fazla Kıbrıs yazısı yayınladık, fakat Türkiye sonbahara girmişken hala deniz, güneş ve kumun dayanılmaz cazibesini karşı koyamayıp kendimizi Kıbrıs sahillerine bırakmak için son fırsatları değerlendirebiliriz diye düşünüyorum. “Kıbrıs’ta neler yapılır” yazımızdan sonra şimdide “Kıbrıs’ta villada konaklayın” yazımızı da büyük beğeniyle okuyacağınıza eminim.

Eğer ki birkaç arkadaş tatile çıkacaksanız villa kiralamak sizin için çok daha avantajlı olacaktır.

elfrezene-18

Neden Villada Konaklamalıyım?

Alternatif tatil seçenekleri de dahil olmak üzere herşey dahil sistemi, paket geziler ve turlar insanları monoton bir tatil anlayışına yönlendirmektedir. Günlük iş ve hayat temposunun yoğunluğu ve stresinden kurtulmak için tatil beldelerine akın eden insanlar, bireysel isteklerini karşılayacak şekilde bir tatil anlayışını otellerde maalesef bulamamakta, tatillerinden mutsuz ve yorgun olarak evlerine dönmektedirler.

Müşteriler en çok belirtiği konu tatillerinde özgürlük aradıkları ve maalesef otellerde bir odaya sıkışıp saatleri takip ederek hareket ettikleridir.   Villa/Apart tatil seceneklerinde ise size özgü, tamamen kişisel istekleriniz ve düşünceleriniz doğrultusunda evinizin konfor ve huzurunda tatil yapma avantajı sunulmaktadır. Özel havuzlu villaların tercih edilmesindeki en büyük etken, kişilerin özgürce ve yabancı gözlerden uzak güneşlenebilmenin ve yüzebilmenin yanı sıra, saat sınırlaması olmadan özgürce hareket edip kendi evlerindeki huzuru tatile taşıyıp unutulmaz bir hale getirmesidir.

sea-and-sun-2

Peki Sistem Nasıl İşliyor?

İlk etapta villakolik.com‘a giriyoruz ve villayı kiralamak istediğimiz tarihleri giriyoruz. Online rezervasyonunuzu tamamladıktan sonra, villanın müsait olup olmadığı tekrar kontrol edilerek size onay verilir.

Kıbrıs’ta kiraladığınız villaya giriş tarihinize 10 haftadan fazla bir süre olması halinde, kiralayacağınız villa için istenilen toplam ücretin %25’ini peşinat olarak ödemeniz gerekmektedir. Kalan %75’i ise kiralayacağınız villaya giriş tarihinize 8 hafta kala ödemeniz gerekmektedir.

Kiraladığınız villaya giriş tarihinize 10 haftadan daha az bir süre kaldıysa, villa için istenilen toplam ücretin tümünü ödemeniz gerekmektedir.

Ödemeleri banka transferi veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Ödemelerde taksit imkânı yoktur.

Villaların donanımı

Kiralık villaların donanımları misafirlerin giriş yapmasından evvel villa sahibi veya temsilci tarafından denetlenir. Misafirler kiralık villalarda konakladığı sürede ön göremediği aksaklıklar olması halinde bunlara 24 saat içerisinde müdahale edilir.

Villakolik Nedir?

Villakolik.com Kuzey Kıbrıs’ta kurulan ve merkezi Girne’de olan yerel bir şirkettir. Kıbrıs’ta bulunmamız ve villa kiralama sektöründe köklü bir kuruluş olmamız misafirlerimiz açısından ulaşılması kolay ve güven verici bulunmaktadır.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

10 Yorum

  1. Ucuz uçak bileti bulabilirsek biz de yılbaşında gitmek istiyoruz, villa olayı da gayet güzelmiş deneyimleyelim bakalım.

  2. Ayrıca sıkıntı olduğunda nereye ulaşıyoruz, bizi karşılıyorlar mı, ödemeleri nereye nasıl yapıyoruz ve taksit var mı?

  3. Villakolik.com’un denetiminden sorumlu kisi olarak tum villalarmizin cok iyi sekilde hazirlandigni sizlerle paylaysmak isdedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe