Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

İtalya Gençlik Değişim Programı 07-15 Haziran

italya_proje

The TC “Sport Plus: looking up new goals” (SPLUS) projesi 07/06/2014  – 15/06/2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Proje harika bir çalışma ortamı sağlayarak, Baida(Palermo bakan dağlarda güzel eski bir manastır kenti) yer alacaktır.

Proje, katılımcı başına toplam seyahat masraflarının% 70′ini kapsayacaktır. Toplam seyahat masrafları ulaşım (uçak, otobüs, tren, transfer ve havaalanına kadar) tüm araçları içerir. Katılımcılar kendi seyahat masraflarının% 30 ödemek zorundadır. , Seyahat bedelinin ortağı ve başına maksimum katılımcı sayısı hakkında ayrıntılı bilgiler aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. Durumda seyahat biletlerinin maliyeti beklenen maksimum maliyeti daha fazladır, rezervasyon önce bana bilgi bildirin lütfen.

Seyahat masrafları max :500 euro

Başvuru için tıklayınız

Bu süre zarfında S&G ile birlikte proje yazma ve uygulama, gençlik programları çalışmaları ve çeşitli yerel, ulusal ve uluslararası aktivitelerimize dahil olmak isterseniz veya S&G’de staj yapmayı dilerseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.. aghturk@gmail.com adresimize PROJE yazarak e-posta gönderiniz.

Sistem ve Jenerasyon Derneği
AB Gençlik Projeler Birimi

Kaynak: Projelist

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Gokhan ERDOGAN tarafından yazılmıştır

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2501 posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.